شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[6 / 12 / 1398] شهید اصغر پاشاپور؛
[7 / 12 / 1398] شهید هاشم دهقانی‌نیا؛
[6 / 12 / 1398] مجتهدی سرشناس و سیاست‌مداری هوشیار؛
[6 / 12 / 1398] معاون فرهنگی بنیاد خراسان رضوی خبر داد؛
[6 / 12 / 1398] در ملاقات عمومی با مدیرکل بنیاد قزوین؛
[6 / 12 / 1398] مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان؛
[6 / 12 / 1398] شهیدعلیرضا محبی؛
[7 / 12 / 1398] ای کاش سرزمین‌مان از چنین نعمت‌هایی خالی نشود؛

 

کدخبر: 69804
تاریخ انتشار: 22 دی 1398 _11:50:36
کرسی‌های نفحات القرآن هدیه به شهید حاج قاسم سلیمانی در مساجد برگزار می شود

دارالقرآن نفحات طبق سنوات گذشته محافل انس با قرآن را به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی در مساجد مختلف برگزار می‌کند.

 

تا شهدا؛ به همین مناسبت و عروج ملکوتی سردار دل‌ها سیدمصطفی حسینی قاری بین المللی کشورمان یکشنبه ۲۲ دی ماه در مسجد الغدیر واقع درتهرانسر، بلوار دریا قرائت خواهد کرد.دوشنبه ۲۳ دی ماه پس از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسن عسگری (ع) واقع در ابوذر به سمت سه راه فلاح با تلاوت سیدمحمد کرمانی قاری بین‌المللی کشورمان برگزارمی‌شود.

سه شنبه ۲۴ دی ماه پس از نماز مغرب و عشا در مسجد سیدالشهداء (ع) واقع در خیابان رسالت، خیابان کرمان، کوچه شادکی با تلاوت قاری بین‌المللی حمیدرضا احمدی‌وفا برگزار می‌گردد.

چهارشنبه ۲۵ دی ماه پس از نماز عصر در مدرسه ثامن‌الائمه (ع) واقع در خیابان مجاهدین اسلام، کوچه خزئل با تلاوت حاج محمود نوروزی حافظ بین المللی قرآن‌کریم برگزار می‌گردد.

چهارشنبه ۲۵ دی، پس از نماز عشا در مسجد المهدی (عج) واقع در میدان آزادی، خیابان محمدخانی با تلاوت حاج علی قاسم آبادی قاری ممتاز کشورمان برگزار خواهد شد.

روزپنجشنبه ۲۶ دی ماه پس از نماز عشا با تلاوت حاج محمدهادی صلحجو در مسجد الزهرا (س) واقع در بلوار استاد معین، بین خیابان‌طوس و دامپزشکی برگزار خواهد شد.

در این کرسی‌ها که کاملاً به صورت مردمی برگزار می‌شود، برگه‌های تدبر و تفسیر آیات میان مستمعین توزیع می‌گردد. همچنین به کودکان و نوجوانان حاضر در کرسی فقط به خاطر حضور در مسجد جوایزی اهدا می‌شود..

همچنین طرح حفظ موضوعی، ویژه جوانان و نوجوانان مساجد برگزار می‌گردد. بدین صورت که دفترچه‌های حفظ موضوعی بین داوطلبان توزیع می‌گردد و سپس بصورت هفتگی از میزان پیشرفتشان سوال می‌شود. سپس در پایان هرفصل به نفرات برتر کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز نفیس دیگر تقدیم می‌گردد.

همچنین پخش زنده کرسی‌ها از طریق نرم افزارهای اینستاگرام در صفحه nafahat.video@ و برنامه لحظه نگار است که قرآن دوستان می‌توانند با مراجعه به این دو برنامه به صورت زنده از نفحات و نغمات آیات الهی بهره مند شوند.

همچنین مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳ روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس گرفته و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند

ابزار هدایت به بالای صفحه