شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1398] یکی از فرماندهان دفاع مقدس:
[4 / 11 / 1398] معاون استاندار گیلان خبر داد؛
[4 / 11 / 1398] مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازند ...
[5 / 11 / 1398] شهید مسعود بیات:
[6 / 11 / 1398] شهید سیدهادی شماعی؛
[6 / 11 / 1398] با حضور رئیس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی؛

 

کدخبر: 69438
تاریخ انتشار: 21 آذر 1398 _19:54:06
شهدا با خون خود حافظ دین خدا شدند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: کمک به دین خدا راه های مختلفی دارد، اما بهترین آنها گذشتن از جان است و شهدا برای حراست و حفاظت از دین عاشقانه و مخلصانه جان دادند.

تا شهدا؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در مراسم سالگرد شهید مدافع حرم محمدرضا فخیمی با بیان اینکه تنها ۱۰هزار شهید از خطه آذربایجان تقدیم انقلاب و نظام اسلامی شده است، گفت: یکی از راه هایی که انسان میتواند بواسطه آن به دین خدا کمک کند زبان است، زبانی که امر به معروف کند و دیگران را از منکرات باز دارد.

امام جمعه تبریز کمک مالی را یکی دیگر از راههای حفاظت از دین خدا دانست و گفت: مصادق بارز این موضوع را در پشتیبانی مردم از جبهه در ۸ سال دفاع مقدس شاهد بودیم و ملت بزرگ ایران علاوه بر اینکه فرزندان خود را به جبهه ها اعزام کردند، اموال خود را هم برای کمک به رزمندگان و دین خدا در طبق اخلاص گذاشتند.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم شهادت را بهترین راه کمک به دین خدا عنوان کرد و گفت: حضور عاشقانه جوانان و نوجوانانی که با دستکاری شناسنامه های خود به جبهه اعزام شدند برترین راه کمک به دین خداست که رزمندگان اسلام آگاهانه آن را انتخاب کردند و در این راه جاودانه شدند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه این خون های پاک به هیچ وجه پایمال نخواهد شد، گفت: دست های کثیف در داخل و خارج تلاش میکنند تا با ضربه زدن به آرمان های امام و شهدا، این خون ها را پایمال کنند اما همه باید تقابل با اندیشه و خون شهید محکوم به شکست است.

امام جمعه تبریز با اشاره به فتنه انگیزی دشمنان به بهانه های مختلف در کشور گفت: مشکلات اقتصادی و سوء تدبیرها در افزایش قیمت حامل های انرژی موجی از نگرانی ها را بوجود آورد اما این دلیل نمیشود مردم به راه و خون شهدا بی توجه باشند و اجازه بدهند دشمن با جنگ روانی خود تعرضی به آنها داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم گفت: مردم حافظ خون، راه و آرمان شهدا هستند و برگزاری یادواره های باشکوه در اقصی نقاط شهرها موید این موضوع است و اجازه نمیدهند دشمنان و برخی خود فروخته ها به اندیشه والای شهدا و خون پاک آنها آسیبی بزنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه