شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 69296
تاریخ انتشار: 11 آذر 1398 _17:45:05
شماره جدید ماهنامه فکه ویژه شهید حسین دارابی

در صد و نود و نهمین ماهنامه آذرماه "فکه" به پرونده ویژه شهید مدافع حریم اهل‌بیت(ع) «حسین دارابی» پرداخته شده است.

 

تا شهدا؛ صد و نود و نهمین ماهنامه «فکه» منتشر شد. این شماره از ماهنامه «فکه» به پرونده ویژه شهید مدافع حریم اهل‌بیت(ع) «حسین دارابی» با عنوان جانم فدای رهبر پرداخته است و در آن عناوینی از جمله «بسیج جهان»، «427 روز اشغال»، «حرف‌های کهنه‌ای که تکرار می‌شود»، «ویژگی‌های مجلس همتراز انقلاب اسلامی»، «کوچه شهید»، «تعظیم شرق و غرب»، «سبز می‌شوم برای تو»، «پرواز کبوترها، بازگشت» و «المؤامرة علی الاضطراب فی العراق» منتشر شده است.

«آگاهی: اساس امنیت و پایداری»، «پدافند غیر عامل»، «لبخند بزن برادر!»، «مصایب نویسندگی برای شهداء»، «بابا برایم دعا کن»، «شکرانه شهادت»، «کتابنامه» و «به بلندای آمین» از دیگر مطالب این شماره از نشریه است.

در بخش «به بلندای آمین» ماهنامه "فکه" خاطره‌ای از زبان همسر شهید مدافع حریم اهل‌بیت(ع) حسین دارابی آمده است: او عاشق شهادت بود و همیشه آرزویش را می‌کرد. می‌گفت کاش به مرگ طبیعی از دنیا نروم. یک‌بار تلویزیون سخنرانی حضرت آقا را پخش می‌کرد. حسین محو سخنرانی بود. من از آشپزخانه می‌دیدم. وقتی حضرت آقا فرمودند «خدایا! مرگ همه‌ی ما را شهادت قرار بده» اشک روی صورت حسین دوید و با صدای بلند آمین گفت.

ابزار هدایت به بالای صفحه