شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 3 / 1399] «آن روز سه و نیم بعداز ظهر»؛
[14 / 3 / 1399] با حضور معاون هماهنگ‌کننده نزاجا؛
[14 / 3 / 1399] رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پرند و رباط کریم؛
[14 / 3 / 1399] در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...

 

کدخبر: 69294
تاریخ انتشار: 11 آذر 1398 _13:03:31
«شاهینِ بر آفتاب» بررسی می‌شود

کتاب «شاهینِ بر آفتاب» سرگذشت‌نامه مستند آموزگار بسیجی شهید غلامعلی پیچک است که توسط استاد گلعلی بابایی، نوشته شده و توسط نشر ۲۷ بعثت منتشر شده است.

 

تا شهدا؛ نشست ویژه بررسی کتاب «شاهینِ بر آفتاب» برگزار می‌شود.

در آستانه سالگرد شهادت شهید غلامعلی پیچک و به‌مناسبت اولین سال انتشار کتاب «شاهینِ بر آفتاب» توسط نشر ۲۷ بعثت، نشست ویژه بررسی این کتاب در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود.

در این مراسم ابعاد مختلف شخصیت و عملکرد شهید غلامعلی پیچک در دوران دفاع مقدس با حضور خانواده و همرزمان شهید روایت می‌شود.

همچنین حسین قرایی، نویسنده و پژوهشگر، درباره کتاب «شاهینِ بر آفتاب» سخنرانی و نویسنده کتاب نیز توضیحاتی درباره مستندات و نحوه نگارش این کتاب ارائه خواهند کرد.

کتاب «شاهینِ بر آفتاب» سرگذشت‌نامه مستند آموزگار بسیجی شهید غلامعلی پیچک است که توسط استاد گلعلی بابایی، نوشته شده و توسط نشر ۲۷ بعثت منتشر شده است.

در حاشیه این مراسم کتاب «شاهینِ بر آفتاب» با ۳۰درصد تخفیف عرضه می‌شود. علاقمندان می توانند برای سفارش تلفنی این کتاب با شماره‌های  ۶۶۹۶۴۰۶۹ و ۶۶۹۶۴۰۷۱ تماس بگیرند. هزینه ارسال این کتاب به سراسر کشور رایگان است.

این مراسم سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ از ساعت ۱۴ در بلوار کشاورز، خیابان جمالزاده شمالی، کوچه شیرزاد، پلاک ۱۲، خبرگزاری تسنیم برگزار می شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه