شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 3 / 1399] «آن روز سه و نیم بعداز ظهر»؛
[14 / 3 / 1399] با حضور معاون هماهنگ‌کننده نزاجا؛
[14 / 3 / 1399] رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پرند و رباط کریم؛
[14 / 3 / 1399] در بیانیه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...

 

کدخبر: 69287
تاریخ انتشار: 11 آذر 1398 _12:56:45
خانواده شهدا و جانبازان از خدمات حکمت کارت برخوردار می‌شوند

مدیرعامل سازمان اتکا گفت: حقوق‌بگیران بنیاد شهید می‌توانند از مساعدت‌های اعتباری و تسهیلاتی فروشگاه‌های اتکا استفاده کنند.

تا شهدا؛ عیسی رضایی با اشاره به  توزیع کارت حکمت بین خانواده شهدا و جانبازان اظهار کرد: حقوق‌بگیران از بنیاد شهید با دریافت کارت حکمت می‌توانند از مساعدت‌های اعتباری و تسهیلاتی فروشگاه‌های اتکا استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه کارت حکمت خانواده شهدا صادر شده و برای جانبازان نیز در حال صدور است، افزود: خانواده شهدا و ایثارگرانی که از بنیاد حقوق دریافت می‌کنند با دریافت حکمت کارت از تخفیف در هنگام خرید از فروشگاه‌های اتکا بهره‌مند شوند و همچنین با استفاده از این کارت می‌توانند به نسبت حقوقشان از بنیاد، کالا به صورت اقساطی از این فروشگاه‌ها خریداری کنند.

این مسئول با اشاره به نحوه دریافت این کارت‌ها، گفت: کارت‌های حکمت در بنیاد استان‌ها توزیع می‌شود و خانواده شهدا و ایثارگران می‌توانند به بنیاد مناطقی که دارای پرونده هستند، مراجعه و نسبت به دریافت کارت‌های خود اقدام کنند.

رضایی گفت: بعد از اینکه کارت‌های حکمت بین خانواده شهدا و ایثارگرانی که در بنیاد شهید پرونده دارند توزیع شد در مرحله دوم این کارت‌ها بین ایثارگرانی که از دستگاه محل خدمت خود حقوق دریافت می‌کنند، توزیع خواهد شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه