شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[12 / 4 / 1399] به مناسبت فرارسیدن ایام آزادسازی مهران در عملیا ...
[12 / 4 / 1399] بمناسبت سالگرد شهادت سومین شهید محراب؛
[12 / 4 / 1399] جبهه مجمعی از خوب‌ها و خوبی‌ها بود؛
[12 / 4 / 1399] در جدیدترین شماره مجله «فکه»؛
[12 / 4 / 1399] وصیتنامه شهید علیرضا پیوند کرمانی؛
[12 / 4 / 1399] در ورامین، زادگاه شهید ثامنی راد؛
[12 / 4 / 1399] وصیت نامه شهید علی استهری؛
[12 / 4 / 1399] «راز نگین سرخ» شنیدنی شد؛

 

کدخبر: 69251
تاریخ انتشار: 6 آذر 1398 _17:09:27
برگزاری یادواره ی شهیدان کارمند در شهرستان دشتی

در آستانه کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر یادواره ۱۶ شهید کارمند شهرستان دشتی و شهید شاخص فرهنگی شهید حسین کللی برگزار شد.

 

تا شهدا؛ کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر دی ماه امسال در بوشهر برگزار می‌شود.

به گفته فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در آستانه برگزاری این کنگره که در نیمه دوم دی‌ماه امسال برگزار می‌شود یادواره شهدا در قشرهای مختلف  در شهرها و روستاهای استان بوشهر برگزار می‌شود.

سردار علی رزمجو با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: جامعه‌ای که در آن فرهنگ ایثار و شهادت نهادینه باشد در مقابل تمام ترفندها و دسیسه‌های دشمنان مصون می‌ماند و در این راستا برگزاری یادواره شهدا در شهرها و روستاها مورد توجه ویژه قرار دارد.

در این زمینه امروز شهرستان دشتی  میزبان یادواره ۱۶ شهید کارمند این شهرستان و شهید شاخص فرهنگی شهید حسین کللی بود.

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی در این یادواره  بیان کرد: رمز پیروزی انقلاب و شکست استکبار در دفاع مقدس رشادت و از خودگذشتگی شهدایی  است که خالصانه و بی‌ریا جان خویش را تقدیم این آب و خاک کردند.

سرهنگ علی غضنفری یکی از دستاوردهای جنگ تحمیلی را وجود شهدا در هر قشر و صنفی دانست و کارمندان و کارکنان دولت نیز از این فیض عظیم عقب نمانده و با تقدیم شهدای والامقام به میهن اسلامی دین خود را ادا کردند.

وی افزود: پاسداشت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا وظیفه هر دوستدار انقلابی است و مطمئن باشید خود شهدا بر این برنامه‌ها نظر داشته و برکات مادی و معنوی بسیاری برای این نظام دارد.

سرهنگ علی غضنفری خاطرنشان کرد: جنگ امروز ما استکبار جنگ عقیده است از یک سو تفکر انقلابی و اسلامی مبتنی بر ایمان جهاد و شهامت و از سوی دیگر تفکر مادی و سرمایه‌داری و کفر و الحاد است.

در این آیین پس از اجرای برنامه‌های گوناگون در وصف شهدا، از خانواده ۱۶ شهید کارمند دشتی تجلیل شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه