شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 69247
تاریخ انتشار: 6 آذر 1398 _17:05:46
اسناد و نامه‌های رسمی شهید مدرس رونمایی شد

کتابخانه شهید آیت‌الله سیدحسن مدرس در شهرستان کاشمر از جمله کتابخانه‌های وابسته به آستان قدس رضوی در اولین برنامه سه‌شنبه‌های فرهنگی خود از اسناد و نامه‌های رسمی آیت‌الله شهید مدرس رونمایی کرد.

تا شهدا؛ در این برنامه که با حضور آیت‌الله طباطبایی، امام جمعه این شهرستان و حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی، رئیس سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در محل این کتابخانه برگزار شد، ۱۰ برگ از دست‌نوشته‌های شهید مدرس اهدا شده به آستان قدس رضوی که دربردارنده نامه‌های خانوادگی و اسناد اموال منقول و غیر منقول است، رونمایی شد.
در این برنامه حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی، رئیس سازمان کتابخانه‌ها موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی پیرامون ابعاد مختلف شخصیت این شهید بزرگوار سخنرانی کرد.
یادآور می‌شود، کتابخانه زیارتگاه شهید آیت‌الله سیدحسن مدرس(ره) پس از کتابخانه آستان قدس رضوی، بزرگ‌ترین کتابخانه در استان خراسان رضوی است و در حال حاضر با دارا بودن ۸۱ هزار جلد کتاب با موضوعات مختلف، واحد سمعی بصری با ۱۱ هزار عنوان منبع دیجیتال، ۷۰ عنوان نشریه، سه هزار جلد منابع مرجع، دو کافی‌نت مجزا برای استفاده آقایان و خانم‌ها با ۱۴ دستگاه رایانه، روزانه میزبان بیش از هزار مراجعه‌کننده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه