شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[14 / 4 / 1399] مهران آزاد شد، قلب امام شاد شد؛
[14 / 4 / 1399] حاج احمد متوسلیان سال ۶۲ شهید شده بود؟
[14 / 4 / 1399] فرمانده‌ای که در دل دشمن هم ترسی از معرفی خود ...
[14 / 4 / 1399] در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر با خانواده‌ی شهید ا ...
[14 / 4 / 1399] موضوع تیرباران ۲ سال پیش مطرح شد؛
[14 / 4 / 1399] حقوق بشر آمریکایی به سبک حمایت از خونریزی جنایت ...
[14 / 4 / 1399] ۷ کتاب درباره زندگی و سرنوشت مبهم حاج احمد متوس ...

 

کدخبر: 69053
تاریخ انتشار: 20 آبان 1398 _19:50:10
یادواره شهدای ورزشکار گلستان برگزار می شود

معروفی گفت: یادواره شهدای ورزشکار گلستان در ۳۰ آبان در حسینیه ثارالله عاشقان گرگان برگزار می شود.

 

تا شهدا؛ «سردار حسین معروفی» امروز(دوشنبه ۲۰ آبان) در آیین افتتاح حسینیه عاشقان ثارالله سپاه نینوا استان گلستان اظهار کرد: رسالت حسینیه عاشقان ثارالله گفتمان انقلاب و ادامه راه مطهر شهیدان است.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ادامه داد: ۲۸ سال گذشته سردار سلیمانی حسینیه عاشقان ثارالله را در کرمانشاه راه اندازی کرد و به مرکز ثقل گفتمان سازی اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و انقلاب اسلامی تبدیل شد.

معروفی بیان کرد: در سیستان و بلوچستان نیز این حسینیه را راه اندازی کردیم و در گلستان چنین مرکزی نیاز بود و ویژگی خاصی داشت که این مکان را انتخاب کردیم. 

وی گفت: این مکان که معراج شهدا و محل عشق بازی ارزشمندترین انسان های الهی در زمانی که انقلاب اسلامی در خطر بود به شمار می رفت بهترین نقطه برای ساخت این حسینیه بود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان متذکر شد: معراج شهدای ما مکانی بود که با قدوم مقدس شهدای ما به جبهه اعزام شدند و مقدس تر از آن در جبهه های جنگ پر پر شدند و از این مکان به گلزار شهدا آنها را به خاک سپردیم.

معروفی با بیان اینکه در این حسینیه جز تقویت اسلام کسی حرف دیگری نخواهد زد، تاکید کرد: این حسینیه متعلق به سپاه نیست و این حسینیه متعلق به جبهه انقلاب اسلامی است و هر کسی که برای تقویت انقلاب اسلامی برنامه دارد این مکان متعلق به او است.

وی افزود: با برگزاری یادواره شهدای ورزشکار استان این مکان فعالیت اصلی خود را در ۳۰ آبان شروع خواهد کرد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان تاکید کرد: برخی برنامه های ما در این مکان برنامه های عاشورایی و بخشی از آن نیز بصیرت افزایی است و برنامه های دهه فجر، روز قدس و هفته بسیج و ... در این مکان در نظر گرفته می شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه