شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 9 / 1398] شهید مرتضی غلامی‌نژاد؛
[18 / 9 / 1398] شهید ذاکری نیای؛
[17 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید احمدی؛
[17 / 9 / 1398] در مراسم رونمایی و خوانش عاشقانه های«مریم مقدس» ...
[17 / 9 / 1398] «روایت دلخواه پسری شبیه سمیر» اثر محمدرضا شرفی‌ ...
[17 / 9 / 1398] با بازسازی «عملیات مرصاد»؛

 

کدخبر: 69049
تاریخ انتشار: 20 آبان 1398 _19:46:10
یادواره ۸۱ شهید شهرستان دیلم برگزار می‌شود

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان دیلم از برگزاری یادواره ۸۱ شهید شهرستان دیلم خبر داد و گفت: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون شهدا است.

تا شهدا؛ سرهنگ اسلام مرادی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خون شهدا درخت اسلام را آبیاری کرد و رزمندگان با ایثار و جانبازی و رشادت های خود توانستند از نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند و پرچم اسلام را در کل جهان برافراشته کنند و رمز پیروزی مسلمین دفاع از حق و ایثارگری است.

وی افزود: برگزاری یادواره ۸۱ شهید شهرستان مسئولیتش تنها بر عهده یک ارگان یا نهاد خاص نیست و همه ما به واسطه ادای دین به این عزیزان موظفیم تمام تلاشمان را در راستای برگزاری هر چه بهتر این مراسم انجام دهیم.

مرادی با اشاره به این مطلب که امروز زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست تصریح کرد: برگزاری مراسم یادواره شهدا هزینه کردن نیست بلکه سرمایه گذاری است زیرا با برگزاری این مراسم آنان را به نسلهای جوان معرفی می کنیم.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان دیلم افزود: یادواره شهدای والامقام بایدبا شکوه هرچه تمامتر در شهرستان برگزار شود چرا که این شهدا در راه دفاع از میهن اسلامی تا آخرین قطره خون خود ایستادگی کرده و حق بزرگی بر گردن ما دارند.

وی تصریح کرد: همه کمیته‌های یادواره باید با خلاقیت و ابتکار، جامعه را نسبت به مشارکت خودجوش و مردمی در این یادواره بسیج کنند.

یادواره شهداء شهرستان دیلم ۱۰ آذرماه در سالن ورزشی شهداء خلیج فارس شهرستان دیلم برگزار می شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه