شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[12 / 4 / 1399] به مناسبت فرارسیدن ایام آزادسازی مهران در عملیا ...
[12 / 4 / 1399] بمناسبت سالگرد شهادت سومین شهید محراب؛
[12 / 4 / 1399] جبهه مجمعی از خوب‌ها و خوبی‌ها بود؛
[12 / 4 / 1399] در جدیدترین شماره مجله «فکه»؛
[12 / 4 / 1399] وصیتنامه شهید علیرضا پیوند کرمانی؛
[12 / 4 / 1399] در ورامین، زادگاه شهید ثامنی راد؛
[12 / 4 / 1399] وصیت نامه شهید علی استهری؛
[12 / 4 / 1399] «راز نگین سرخ» شنیدنی شد؛

 

کدخبر: 69030
تاریخ انتشار: 18 آبان 1398 _23:50:50
انتقاد عضو شورای شهر اصفهان از ناشناخته ماندن شهید «زرین»

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: کریس کایل یک تک تیرانداز آمریکایی است که در زمان حیاتش یکی از بهترین بازیگران آمریکا برای بازی نقش او در فیلم تک‌تیرانداز آمریکایی به کار گرفته شد اما چهره عبدالرسول زرین با بیش از 700 تیراندازی موفق هنوز پس از سال‌ها ناشناخته مانده است.

 

تا شهدا؛ قدرت‌اله نوروزی بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح چهاردهمین نمایشگاه کتاب اصفهان اظهار کرد: کتاب خوراک روح بشر است و اگر خوراک مناسبی را تأمین کنیم انسان‌های شایسته‌ای را تحویل جامعه خواهیم داد.

شهردار اصفهان ادامه داد: فرد ترکیبی از عقل و تجربه است و کتابخوانی برای تقویت هر دوی این مبانی است، مطالعه چرا که تسلط بر هر موضوع نیاز به مطالعه دارد.

وی گفت: از محل اعتبارات شهرداری 327 میلیارد برای حوزه فرهنگ، 52 مرکز مطالعه و محور فرهنگی چهارباغ و برندشدن کتابخانه مرکزی اصفهان هزینه کرده‌ایم که تخصیص این حجم از اعتبار از توان چند وزارتخانه نیز خارج است.

نوروزی با اشاره به این که 70 درصد از سهام شرکت نمایشگاه بین‌المللی اصفهان متعلق به شهرداری اصفهان است، عنوان کرد: امکانات لازم برای انتقال مردم از میادین اصلی شهر به نمایشگاه کتاب فراهم شده و زمان‌بندی حرکت اتوبوس‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انسان مدرن را باید بر اساس منافعش توجیه کرد.

مهدی مزروعی اظهار کرد: یکی از دلایل ناکامی مسؤولان در ترویج کتابخوانی، عدم آشنایی با انسان مدرن است، انسان مدرن باید به منفعت مطالعه کتاب پی ببرد تا نسبت به آن اقدام کند.

از معرفی یالوم وجودگرا تا عبدالرسول زرین!

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: مدیریت زندگی خصوصی و روابط دوستانه، مدیریت جاه طلبی و اضطراب‌های فردی و مواجهه با مرگ از چالش‌های انسان مدرن است و در هیچ نظام آموزشی در جهان چگونه زندگی کردن آموزش داده نمی‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از خردمندان با ترکیب فلسفه و داستان چنین مهارت‌هایی را آموزش می‌دهند که نمونه‌ای از این نوشته‌ها در آثار آلن دوباتن و الوین یالوم قابل مطالعه است.

مزروعی با تأکید بر ضعف دستگاه‌های متولی در تولید چنین آثاری در داخل کشور عنوان کرد: کریس کایل یک تک تیرانداز آمریکایی است که در زمان حیاتش یکی از بهترین بازیگران آمریکا برای بازی نقش او در فیلم تک‌تیرانداز آمریکایی به کار گرفته شد اما چهره عبدالرسول زرین با بیش از 700 تیراندازی موفق هنوز پس از سال‌ها ناشناخته مانده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه