شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[17 / 9 / 1398] شهید مرتضی غلامی‌نژاد؛
[18 / 9 / 1398] شهید ذاکری نیای؛
[17 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید احمدی؛
[17 / 9 / 1398] در مراسم رونمایی و خوانش عاشقانه های«مریم مقدس» ...
[17 / 9 / 1398] «روایت دلخواه پسری شبیه سمیر» اثر محمدرضا شرفی‌ ...
[17 / 9 / 1398] با بازسازی «عملیات مرصاد»؛

 

کدخبر: 69015
تاریخ انتشار: 18 آبان 1398 _16:58:49
یادواره شهدای والفجر ۴ در اردبیل برگزار شد

یادواره شهدای عملیات والفجر ۴ و ۱۴۰ شهید محله خاتم‌النبیین(ص) اردبیل با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولان برگزار شد.

تا شهدا؛ یادواره شهدای عملیات والفجر ۴ و ۱۴۰ شهید محله خاتم‌النبیین(ص) اردبیل با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و جمعی از مسئولان برگزار شد.

آیت‌الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در این مراسم اظهار کرد: امروز اقتدار و امنیت کشور را مدیون ایثارگری‌ها و جانفشانی‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان هستیم و این مردان بی‌ادعا در دوران دفاع مقدس جان خود را در مقابل هجوم دشمنان سپر کرده و نگذاشته‌ان وجبی از خاک کشور به دست دشمنان بیفتد.

وی افزود: شهیدان درس ایثار، کرامت، فداکاری، صبر و استقامت به ما هدیه کردند و درخت امنیت و اقتدار را در کشور کاشتند.

عاملی با اشاره به مفهوم شهید و شهادت در آیات قرآن کریم و روایات ائمه معصومین(ع) تصریح کرد: از زمانی‌که انبیا برای هدایت انسان‌ها مبعوث شدند شهید و شهادت نیز پدیدار شد چرا که انبیا و اولیای الهی همواره با دشمنان بسیاری روبه‌رو بودند.

امام جمعه اردبیل بیان کرد: فرهنگ عاشورایی بر هر توطئه‌ای از سوی دشمن پیروز می‌شود و این مسئله نقش ویژه‌ای در تقویت امنیت و حفظ این سرزمین دارد.

وی با اشاره به تهدیدات دشمنان اظهار کرد: امروز در حالی تیر و ترکش‌های دشمن رو به اتمام است که آن‌ها چاره‌ای جر تحریم آنچه که در گذشته تحریم کرده بودند، ندارند.

ابزار هدایت به بالای صفحه