شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 68998
تاریخ انتشار: 17 آبان 1398 _16:20:13
نوزدهمین یادواره شهدای اومال، ولیجی محله و بریجان نکا برگزار شد

نوزدهمین یادواره ۱۵ تن از شهدای اومال، ولیجی محله و بریجان نکا با حضور خانواده های شهدا، مردم شهید پرور و مسئولان در مسجد جامع روستای بریجان برگزار شد.

 

تا شهدا؛ سردار « غلامحسین غیب پرور» پنج شنبه شب ( 16 آبان) در این مراسم ضمن بزرگداشت نام و یاد شهدا گفت: حضور در مراسم شهدا دارای اجر و پاداش و برکتی است که قابل مقایسه با پاداش های دنیوی نیست.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امنیتی امام علی(ع) افزود: انقلاب اسلامی ما با گذر از 40 سالگی همچنان در اوج قدرت، ابهت و بزرگی است و این به دلیل اطاعت از ولی فقیه و در مسیر ولایت و شهدا بودن است.

وی اظهار کرد: اگر چه ما هشت سال جنگ نابرابر با دشمن را تجربه کردیم اما در این جنگ داشته های فراوانی به دست آورده و آن را ماندگار کردیم.

غیب پرور با اشاره به توطئه های مختلف دشمنان در طول انقلاب و تهدیدها، تحریم ها و توطئه ها گفت: آمریکا برای ما همواره دشمن است و هیچ گاه ملت ما اهل مذاکره با استکبار جهانی نخواهد بود.

وی تصریح کرد: تلاش برای ماندگاری خط سرخ شهادت و ولایت پذیری از مسائل مهمی است که باید در بین نسل جدید نهادینه شود و مهمترین وظیفه ما فرهنگ سازی از شهید و شهادت و ولایت مداری در جامعه است./ شبستان

ابزار هدایت به بالای صفحه