شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 68989
تاریخ انتشار: 15 آبان 1398 _22:28:52
شهدای هنرمند همچنان مظلومند

نویسنده کتاب «خاک‌های نرم کوشک» درباره مراسم پاسداشت شهدای هنرمند نظر داد.

 

تا شهدا؛ سعید عاکف نویسنده کتاب خاک های نرم کوشک در خصوص برگزاری این مراسم گفت: به نظرم هرکاری در عرصه بزرگداشت شهدا شود کم است و ملت ما بیش ازاین ها به شهدا مدیون است و باید باکیفیت و به بهترین نحو این گونه مراسم‌ها برگزار شود. این مراسم بسیار کارنیکو و شایسته ای است که امیدوارم در شان نام و یاد شهدای هنرمند برگزار شود.

عاکف افزود: امروز هزینه های بسیاری در امورفرهنگی و هنری می شود و اگر این هزینه ها صرف اموری نظیر ترویج سیره و راه شهدا بشود و مکتوب و ماندگار شود بسیار موثر و اثر بخش خواهد بود.

وی در ادامه افزود:مادرعرصه هنر شهدایی نظیر سیدشهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی راداریم که هنوز پس از سالها راه و منش وی چاره ساز و راهگشا است. چهره هایی نظیر شهید سعید جانبزرگی، شهید رهبر، شهید حمیدرضانظام و بسیاری از شهدای این عرصه راداریم که  هنوز جای پرداخت بسیاری دارند.

مراسم پاسداشت شهدای هنرمند باعنوان شاهدان شیدایی به همت سازمان بسیج هنرمندان کشور بیست و هفتم ابان ماه در تالار اندیشه حوزه هنری باحضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و مسئولان لشکری و کشوری و جامعه فرهنگ و هنر کشور برگزار خواهد شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه