شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[18 / 9 / 1398] شهید ذاکری نیای؛
[18 / 9 / 1398] «یک روز بعد از حیرانی»؛ به چاپ چهارم می‌رسد؛
[18 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اخلاقی؛
[18 / 9 / 1398] دیدار وزیر دفاع با ام‌الشهدا جنیدی؛

 

کدخبر: 68824
تاریخ انتشار: 25 مهر 1398 _15:22:31
یادواره شهید زرین و شهدای ورزشکار استان اصفهان برگزار می‌شود

یادواره سردار شهید عبدالرسول زرین و ۱۲۰۰ شهید ورزشکار استان اصفهان برگزار می‌شود.

 

تا شهدا؛ یادواره سردار شهید عبدالرسول زرین و 1200 شهید ورزشکار استان اصفهان چهارشنبه اول آبان‌ماه بعد از نماز مغرب و عشا در تالار کوثر ارتش اصفهان برگزار می‌شود.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی سخنران این مراسم است. همچنین در این یادواره، حاج حسین یکتا به روایت‌گری دفاع مقدس می‌پردازد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان درباره برگزاری این یادواره اظهار داشت: شهید زرین به دلیل دفاع از کشور و دفاع از امنیت کشور به شهادت می‌رسد و 3 هزار شلیک موفق در جنگ داشته که کمتر دیده شده؛ او از اسوه‌هایی است که در زمان جنگ حضور فعال داشته است.

سردار مجتبی فدا تصریح کرد: در ابعاد مختلف همه دستگاه‌ها کمک کردند و کمیته‌های مختلفی برای این ‌منظور ایجاد شده است. همچنین اقدامات خوبی از جمله نگارش کتاب و ساخت انیمیشن برای گرامی‌داشت شهید زرین صورت گرفته است.

شهید عبدالرسول زرین قهرمانی است که دشمن را به ستوه آورده بود و شجاعت و بی باکی‌اش سبب شد که شهید خرازی لقب گردان تک نفره را به او بدهد. در وصف او عناوینی همچون نابغه جنگی، تک تیرانداز برتر جهان، چریک مخلص لشکر 14 امام حسین (ع) ذکر شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه