شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[18 / 9 / 1398] شهید ذاکری نیای؛
[18 / 9 / 1398] «یک روز بعد از حیرانی»؛ به چاپ چهارم می‌رسد؛
[18 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اخلاقی؛
[18 / 9 / 1398] دیدار وزیر دفاع با ام‌الشهدا جنیدی؛
[18 / 9 / 1398] یادواره هجدهم با حضور مردم و مسئولان برگزار می ...

 

کدخبر: 68802
تاریخ انتشار: 24 مهر 1398 _10:46:15
زائران البرزی نائب‌الزیاره شهدا می‌شوند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز، گفت: همزمان با اربعین حسینی و عزیمت زوار البرزی جهت زیارت عتبات عالیات طرح «نائب‌الزیاره شهید» توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به اجرا درآمد.

تا شهدا؛ سلیمان رستمیان اظهار کرد: همزمان با اربعین حسینی و عزیمت زوار البرزی جهت زیارت عتبات عالیات، طرح «نائب الزیاره شهید» در استان اجرایی شده است.

وی ضمن اشاره به اینکه یکی از آرزوهای شهدا در دفاع مقدس باز کردن راه کربلا و زیارت امام حسین(ع) بوده است، گفت: در این طرح زائران البرزی با همراه داشتن کارت تمثال مبارک یک شهید و حضور در کربلای معلی از طرف شهید نائب‌الزیاره می‌شوند.

این مسئول بیان کرد: زائران می‌توانند همراه با عکس شهید در کربلای معلی و زیارتگاه‌ها عکس یادگاری بگیرند و بعد از بازگشت نیز عکس را تحویل بنیاد داده تا در سرکشی‌ها به خانواده معظم آن شهید، عکس به عنوان یادگاری به آنها اهدا شود.

رستمیان تأکید کرد: شهدای دفاع مقدس همه به عشق زیارت کربلا و با سربند یا حسین(ع) با دشمن جنگیدند و به آرزوی هم‌نشینی با سرور و سالار خود به فیض عظمای شهادت نائل شدند که این طرح باهدف جامه عمل پوشاندن به اهداف شهدا و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اجرایی می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه