شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68796
تاریخ انتشار: 17 مهر 1398 _11:31:07
پیکر پاک شهید گمنام دفاع مقدس در آبادان تشییع شد

پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در آبادان تشییع شد.

 

تا شهدا؛ همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) پیکر پاک و مطهر یک شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس در آبادان تشییع شد.

پیکر پاک این شهید گمنام با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جوانان خوزستانی و جمعی از نیروهای نظامی در آبادان تشییع و سپس راهی اروند شد.

پیکر مطهر این شهید گمنام از کنار یادمان شهدای گمنام عملیات والفجر 8 در آبهای خروشان اروند رود تشییع شد و سپس به ناو تیپ ذوالفقار اروند انتقال یافت.

در ناو تیپ ذوالفقار اروند نیروهای این تیپ در یک آئین ویژه از شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس استقبال کردند و چون برادری مهربان او را در آغوش کشیدند.

پیکر پاک این شهید گمنام بر دوش مردم خونگرم آبادان، خرمشهر، چوئبده، مینوشهر و اروندکنار تا دروازه‌های بهشت بدرقه شد و سپس در منزگاه ابدی در ناو تیپ ذوالفقار اروند آرام گرفت.

یکی از شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر پاک شهید گمنام دوران هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد: آرامش و امینتی که ما داریم به برکت خون پاک شهدایی است که هم اکنون میزبان پیکر پاکشان هستیم.

شهید گمنام ناو تیپ ذوالفقار اروند یک جوان ایرانی است که در سن 25 سالگی در عملیات رمضان در منطقه عملیاتی شرق بصره به فیض شهادت نائل آمد و پس از 37 سال غربت به خاک وطن بازگشت.

ابزار هدایت به بالای صفحه