شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68795
تاریخ انتشار: 17 مهر 1398 _11:29:49
زندگینامه ۲۵ شهید نیروی انتظامی خلخال منتشر شد

 مسئول عقیدتی ، سیاسی فرماندهی انتظامی خلخال گفت: همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی زندگینامه ۲۵ شهید نیروی انتظامی این شهرستان چاپ و منتشر شد.

تا شهدا؛ حجت‌الاسلام اسلام نوری روز چهارشنبه در دیدار با خانواده‌های شهدای نیروی انتظامی خلخال افزود: هدف اصلی از این اقدام فرهنگی معرفی شهدای ناجا در این منطقه ، آثار ارزشمند به جای مانده از شهدا و تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

وی بیان کرد: شهرستان خلخال ۵۰۰ شهید، هفت سردار سلحشور دفاع مقدس، هزار و ۲۰۰ جانباز و بیش از ۷۰ آزاده را که تعدادی از این عزیزان جان برکفان نیروی انتظامی هستند، را تقدیم نظام اسلامی کرده است.

او گفت: بیش‌ترین شهدای نیروی انتظامی در مناطق مرزی آذربایجان‌غربی، کردستان، کرمانشاه و دیگر مناطق مرزی و در درگیری با اشرار ، قاچاقچیان مواد مخدر و گروهک‌های ضدانقلاب به شهادت رسیده‌اند.

نوری اظهار داشت: این شهدا در عملیات‌های مختلف در مناطق مرزی ارومیه، سردشت، مهاباد، اشنویه و کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمده‌اند.

سرهنگ سیدهادی موسوی ، فرمانده انتظامی خلخال نیز در رژه یگان‌های موتوری امداد و نجات فرماندهی انتظامی خلخال گفت: ماموران این فرماندهی دوره‌های آموزشی امداد و نجات در حوادث قهری را سپری کرده و با توجه به امکانات موتوری در اختیار آماده ارائه هرگونه خدمات به مردم هستند.

وی از اجرای ده‌ها برنامه در هفته نیروی انتظامی در مناطق مختلف این شهرستان خبر داد و افزود: عملکرد مطلوب فرماندهی انتظامی خلخال در نیمه نخست امسال موجب کسب رتبه برتر این فرماندهی در استان اردبیل شده است.

خلخال در جنوب اردبیل واقع است.

ابزار هدایت به بالای صفحه