شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68792
تاریخ انتشار: 17 مهر 1398 _11:26:32
هر زائر کنگانی نائب یک شهید در پیاده‌روی اربعین

مسئول دفتر امام جمعه کنگان گفت: طرح پیاده‌روی اربعین به‌نیابت از شهدا از سالهای گذشته و به همت کارگروه شاهد ستاد مرکزی اربعین حسینی در کشور و به‌شکل آزمایشی و محدود اجرا شد.

 

تا شهدا؛ مسئول دفتر امام جمعه کنگان گفت: طرح پیاده‌روی اربعین به‌نیابت از شهدا از سالهای گذشته و به همت کارگروه شاهد ستاد مرکزی اربعین حسینی در کشور و به‌شکل آزمایشی و محدود اجرا شد.

رئیس دفتر امام جمعه کنگان گفت: طرح پیاده‌روی اربعین به ‌نیابت از شهدا به همت کارگروه شاهد ستاد مرکزی اربعین حسینی در کشور چند سالی است که اجرا شده است .

ابوذر حسین پور افزود: امسال نیز این طرح سراسری است و کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر در مرکز استان نیز اقدامات ارزشمندی را انجام داده اند که شایسته است همین جا از تلاش این عزیزان تقدیر نمود.

وی بیان نمود: دفتر امام جمعه کنگان نیز در راستای انجام این کار ارزشمند فرهنگی و ترویج فرهنگ شهید و شهادت و حفظ یاد و نام سبکبالان آسمانی ، اقدام به چاپ تمثال مبارک شهدای شهرستان کنگان نموده است.

رئیس دفتر امام جمعه کنگان گفت: با توجه به محدودیت ، زائرین محترم می توانند جهت دریافت کارت نیابت شهدای شهرستان به دفتر امام جمعه کنگان مراجعه کنند.

حسین پور افزود: امسال و برای نخستین بار در کنار این اقدام برنامه های فرهنگی دیگری توسط دفتر امام جمعه و ستاد نماز جمعه برای زائرین در کشور و نیز در کشور دوست و برادر عراق پیش بینی شده که از جمله این اقدامات چاپ زیارت وارث و زیارت اربعین و نیز اجرای طرح ختم صلوات به نیت تعجیل در فرج و هدیه ثواب آن به امام حسین علیهم السلام است.


وی در بخش دیگر با تسلیت اربعین حسینی گفت: اربعین تجلی شور و شعور حسینی و نماد وحدت و همدلی امت اسلام و همه آزادگان عالم است.

رئیس دفتر امام جمعه کنگان زائرین اربعین را سفیران حسینی خواند و تاکید کرد: به عنوان زائر سیدالشهداء (علیه السلام) باید با رفتار ، کردار و گفتار مناسب و در خور شان بتوانیم انتقال دهنده فرهنگ ناب حسینی باشیم.

حسین پور در پایان با تشکر از همت مردم کنگان بویژه جوانان و نیز خیرین اظهار نمود: مردم شریف و خیل عاشقان و دلدادگان حسینی از شهرستان کنگان نیز با حضور در بزرگترین همایش بشری عشق و ارادت خود به ساحت مقدس آل الله را بار دیگر به منصه ظهور خواهند رساند.

ابزار هدایت به بالای صفحه