شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68791
تاریخ انتشار: 17 مهر 1398 _11:25:38
۲۳۰۰ زائر به نیابت از ۲۳۰۰ شهید خمینی‌شهر عازم اربعین می‌شوند

 نشست توجیهی ۲۳۰۰ زائر اولی اربعین حسینی به نیابت از ۲۳۰۰ شهید شهرستان خمینی‌شهر در سالن امام حسین(ع) دارالقران اهل‌بیت(ع) برگزار شد.

تا شهدا؛ روز گذشته، ۱۶مهرماه، نشست توجیهی ۲۳۰۰ زائر اولی اربعین حسینی به نیابت از ۲۳۰۰ شهید شهرستان خمینی‌شهر در سالن امام حسین(ع) دارالقران اهل‌بیت(ع) برگزار شد.

مؤسسه دارالقرآن اهل‌بیت(ع) یکی از مراکز مؤثر و پررونق در سایر مراکز قرآنی کشور به شمار می‌آید، برهمین اساس مسئولین این موسسه تصمیم گرفتند ۲۳۰۰ زائر اولی را در ایام اربعین حسینی به کربلای معلی اعزام کنند تا هر زائر به نیابت یکی از شهیدان شهرستان خمینی شهر تعداد ۱۴۴ عمود را طی کند که این امر با استقبال پرشور عموم مردم شهرستان خمینی‌شهر همراه شده است. 

ابزار هدایت به بالای صفحه