شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68785
تاریخ انتشار: 16 مهر 1398 _23:39:12
یادواره حماسه دریادلان خلیج فارس در عسلویه برگزار شد

مراسم بزرگداشت‌ شهدای حماسه‌ساز و دریادل، شهید نادر مهدوی و هم‌رزمانش و روز نیروی دریای سپاه در منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در عسلویه برگزار شد.

 

تا شهدا؛ همزمان با 16 مهرماه سالروز حماسه خلیج فارس در رویارویی رزمندگان بوشهری با آمریکای متجاوز مراسمی در منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه در شهرستان عسلویه برگزار شد.

در این مراسم پس از اجرای برنامه‌های مختلف امام جمعه لامرد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه ساز 16 مهرماه سال 1366 اظهار داشت: شهیدان مهدوی و هم‌رزمانش در حماسه‌ای بی بدیلی هیمنه آمریکا را شکستند و اقتدار ایران  را به منصه ظهور رساندند.

حجت‌الاسلام علی حسین‌زاده با بیان اینکه شهید نادر مهدوی و همرزمانش با ایمان لایزال الهی در عرصه مقابله با کفر وارد شدند تصریح کرد: اگر امروز شهید مهدوی به عنوان علمدار خلیج فارس مطرح می‌شود دو عامل در این  حماسه نقش آفرینی داشته است.

وی،عنایت الهی، ایثار، فداکاری، جهاد و  تلاش مجدانه نادر مهدوی و همرزمانش در مقابله با آمریکای جنایتکار را عوامل موفقیت آنان در حماسه خلیج فارس و شکست آمریکا دانست.

امام جمعه لامرد بیان کرد: امروز به برکت این خون شهیدان است که سبز قامتان نیروی دریایی سپاه، آمریکا را در خلیج فارس به ضلالت انداخته‌اند  و امنیت امروز را مدیون خون این شهدا هستیم.

در این آیین در وصف شهدای حماسه ساز خلیج فارس مداحی شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه