شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68782
تاریخ انتشار: 16 مهر 1398 _23:35:31
چهارمین سالگرد شهید دانش در یزد برگزار می‌شود

چهارمین سالگرد شهید قرآنی حادثه منا «حاج حسن دانش» پنجشنبه شب، ۱۸ مهرماه در یزد برگزار می‌شود.

تا شهدا؛ چهارمین سالگرد شهید قرآنی حادثه منا، قاری بین‌المللی استاد شهید حاج حسن دانش و یادبود پدر مرحومش، علی بمان دانش، پنجشنبه شب، ۱۸ مهرماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد اعظم امامزاده جعفر(ع) یزد برگزار خواهد شد.

این مراسم‌ با حضور خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان، جامعه قرآنی و عموم مردم همراه با سخنرانی و مدیحه‌سرایی ذاکرین اهل بیت (ع) برگزار می‌شود.

سخنرانی حجت الاسلام مهدی مهدوی‌نژاد و مداحی حامد سلطانی از برنامه‌های این مراسم اعلام شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه