شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68781
تاریخ انتشار: 16 مهر 1398 _23:34:30
در آستانه اربعين حسيني اعزام ۱۰۰ خانواده شهید ناجا به مراسم پیاده‌روی اربعین

معاون منابع انسانی ناجا از اعزام خانواده‌های شهید ناجا به کربلای معلی براي شرکت در پیاده‌روی اربعین خبر داد.

 

تا شهدا؛ معاون منابع انسانی ناجا در دیدار مسوولان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با کارکنان نیروی انتظامی از اعزام ۱۰۰ خانواده شهید ناجا به راهپیمایی اربعین خبر داد.
سردار محمد زارعی گفت : قرار است این خانواده‌های شهدا امروز (سه‌شنبه) به کربلای معلی براي حضور در پیاده‌روی اربعین اعزام شوند که این کار با هماهنگی مجموعه‌های نیروی انتظامی صورت گرفته است.
وی به دیگر برنامه‌های نیروی انتظامی در خدمت رسانی به خانواده ایثارگران ناجا اشاره کرد و افزود: ماه‌های گذشته تعدادی از جانبازان ویلچری، قطع نخاعی، قطع اعضا و نابینا را به همراه خانواده آنان در سه گروه به کربلا اعزام کردیم.
سردار زارعی با بیان اینکه نگاه کمتری به معلولان خدمتی می‌شود، گفت: این افراد را در سه نوبت به مشهد مقدس و یک نوبت به کربلا اعزام کردیم.
وی افزود : همچنین اردو‌های ایتام ناجا به صورت درون استانی و بیرون استانی برگزار شد که در یکی از اردو‌ها ۲۰۰ خانواده ایتام ناجا به بابلسر سفر کردند.

ابزار هدایت به بالای صفحه