شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68780
تاریخ انتشار: 16 مهر 1398 _23:33:10
دیدار نماینده ولی فقیه خراسان جنوبی با خانواده دو شهید نیروی انتظامی استان

آیت ا... عبادی امروز به همراه فرماندهان انتظامی خراسان جنوبی با خانواده شهیدان ملایی و براتی درح دیدار کرد.

 

تا شهدا؛ نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امروز با حضور در منزل شهیدان سید دیدار نماینده ولی فقیه خراسان جنوبی با خانواده دو شهید نیروی انتظامی استانمحمدحسین ملایی و ستوان دوم حسین براتی درح با خانواده این دو شهید دیدار کرد.
آیت ا... عبادی در این دیدارها با اشاره به اهمیت پرداختن به زندگی شهدا گفت: بررسی زندگینامه شهدا و بازنشر آن باعث احیاء دین در جامعه بویژه جوانان می شود.
شهید محمدحسین ملایی در سال ۱۳۸۴ در سن ۲۳ سالگی در منطقه کورین زاهدان و ستوان دوم شهید حسین براتی درح در سال ۱۳۷۰ در سن ۵۲ سالگی در غرب درح توسط اشرار مسلح به شهادت رسیدند.

ابزار هدایت به بالای صفحه