شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68776
تاریخ انتشار: 16 مهر 1398 _13:16:10
شهید همدانی فرمانده میدانی بی‌نظیری بود

 فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه شهید همدانی از فرماندهان میدانی بی‌نظیر و شخصیتی مردمی بود گفت: سردار معتقد بود باید در رکاب مقام معظم رهبری ایفای نقش کند چه در داخل باشد چه هر جای دنیا.

 

تا شهدا؛ فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به چهارمین سالگرد شهادت سردار همدانی اظهار کرد: هفته گذشته مراسمی به این منظور در تهران با سخنرانی سرلشکر جعفری برگزار شد.مظاهر مجیدی به مراسم سالگرد این شهید بزرگوار در همدان اشاره کرد و گفت: در استان همدان نیز  شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشا، مراسمی در حسینیه امام (ره) با سخنرانی سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
به گزارش فارس، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: در این مراسم از کتاب «حدیث حاضر غایب» از مجاهدت‌های شهید همدانی با بیان خاطرات و مطالبی از سردار مظاهری و به قلم محسن صیفی‌کار رونمایی شد.
وی در ادامه به ابعاد شخصیتی سردار همدانی اشاره کرد و افزود: این شهید شاخص از بنیانگذاران سپاه همدان است و حق بزرگی بر گردن همه، به ویژه مجموعه سپاه همدان دارد؛ بنابراین باید هر سال با شکوه‌تر از سال‌های گذشته یاد ایشان را گرامی بداریم.
مجیدی با بیان اینکه شهید همدانی تاکید کرده بود فعالیت‌های هیأت رزمندگان ثارا... به هر طریقی در این مسیر ادامه یابد تصریح کرد: ایشان تأکید داشت هیأت برنامه‌های متنوع و جامعه‌پسند داشته باشد.

ابزار هدایت به بالای صفحه