شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[19 / 9 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید ادریس‌آبادی؛
[19 / 9 / 1398] شهید رجبی تختی خطاب به همسرش:
[20 / 9 / 1398] محله‌ای که بوی شهادت می‌دهد؛
[20 / 9 / 1398] مسئول بسیج دانشجویی استان اردبیل؛
[20 / 9 / 1398] به مناسبت ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله دستغیب؛
[20 / 9 / 1398] «شیاکوه» لرزید؛

 

کدخبر: 68776
تاریخ انتشار: 16 مهر 1398 _13:16:10
شهید همدانی فرمانده میدانی بی‌نظیری بود

 فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه شهید همدانی از فرماندهان میدانی بی‌نظیر و شخصیتی مردمی بود گفت: سردار معتقد بود باید در رکاب مقام معظم رهبری ایفای نقش کند چه در داخل باشد چه هر جای دنیا.

 

تا شهدا؛ فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با اشاره به چهارمین سالگرد شهادت سردار همدانی اظهار کرد: هفته گذشته مراسمی به این منظور در تهران با سخنرانی سرلشکر جعفری برگزار شد.مظاهر مجیدی به مراسم سالگرد این شهید بزرگوار در همدان اشاره کرد و گفت: در استان همدان نیز  شب گذشته بعد از نماز مغرب و عشا، مراسمی در حسینیه امام (ره) با سخنرانی سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
به گزارش فارس، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان بیان کرد: در این مراسم از کتاب «حدیث حاضر غایب» از مجاهدت‌های شهید همدانی با بیان خاطرات و مطالبی از سردار مظاهری و به قلم محسن صیفی‌کار رونمایی شد.
وی در ادامه به ابعاد شخصیتی سردار همدانی اشاره کرد و افزود: این شهید شاخص از بنیانگذاران سپاه همدان است و حق بزرگی بر گردن همه، به ویژه مجموعه سپاه همدان دارد؛ بنابراین باید هر سال با شکوه‌تر از سال‌های گذشته یاد ایشان را گرامی بداریم.
مجیدی با بیان اینکه شهید همدانی تاکید کرده بود فعالیت‌های هیأت رزمندگان ثارا... به هر طریقی در این مسیر ادامه یابد تصریح کرد: ایشان تأکید داشت هیأت برنامه‌های متنوع و جامعه‌پسند داشته باشد.

ابزار هدایت به بالای صفحه