شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68774
تاریخ انتشار: 15 مهر 1398 _22:13:10
خانواده سردار شهید سجودی در مازندران تجلیل شدند

با حضور مسئول تربیت بدنی سپاه کربلا از خانواده سردار شهید یوسف سجودی تجلیل شد.

 

تا شهدا؛ با حضور مسئول تربیت بدنی سپاه کربلا از خانواده سردار شهید یوسف سجودی تجلیل شد.

به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور کاظم غفارپور مسوول تربیت بدنی و حسن افشار مسوول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا و جمعی از رزمندگان و ورزشکاران استان روز پنج شنبه 12 مهر از خانواده و فرزند شهید سردار یوسف سجودی شهید شاخص ورزش در سال 1398 تجلیل شد.

شهید یوسف سجودی متولد 27 بهمن 1337 در بابل بود و سال 58 جهت فراگیری دروس حوزوی در مدرسه حقانی قم مشغول تحصیل شد و سپس به عضویت سپاه قم درآمد و همزمان با غائله جنگل به بابل رفت و طی سال‌های 59 تا 62 جهت انجام ماموریت در سپاه کربلای مازندران و پاکسازی شهر‌های شمالی از منافقین، به آن منطقه اعزام شد؛ سال 62 مجددا به سپاه قم بازگشت و به عنوان فرمانده تیپ سوم لشکر 17 در عملیات «بدر» نقش آفرینی کرد. شهید یوسف سجودی، در 26 اسفند سال 63 بر اثر اصابت مستقیم گلوله تانک دشمن به خیل شهدای جاویدالاثر پیوست.

ابزار هدایت به بالای صفحه