شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68773
تاریخ انتشار: 15 مهر 1398 _22:11:44
درگذشت پدر دو شهید نیشابوری

پدر شهیدان حسین و علی معتمدی پس از تحمل سال‌ها فراق فرزندان حماسه آفرینش دعوت حق را لبیک گفت.

 

تا شهدا؛ رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیشابور افزود: مرحوم حاج درگذشت پدر شهیدان نیشابوریآقاجان معتمدی پدر شهیدان حسین و علی معتمدی در سن ۹۳ سالگی به فرزندان شهیدش پیوست.
محمدرضا ستوده افزود: پیکر این اسوه صبر و مقاومت امروز از مقابل منزلش تا مزار شهدای روستای دستجرد آقا بزرگ شهرستان نیشابور تشییع و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
حجت الاسلام حسین معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی هم در پیامی درگذشت پدر شهیدان معتمدی را تسلیت گفت.
شهیدان حسین و علی معتمدی در هشتم فروردین ۱۳۴۶ و دوم اردیبهشت ۱۳۴۲ در روستای دستجرد نیشابور چشم به جهان گشودند و در ۱۷ شهریور ۱۳۶۲ در عملیات والفجر سه در منطقه مهران و ۱۹ دی ۱۳۶۵ در عملیات کربلای پنج در منطقه شلمچه به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.
شهرستان نیشابور هزار و ۸۷۰ شهید، چهار هزار و ۶۳۴ جانباز و ۲۹۲ آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه