شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68769
تاریخ انتشار: 15 مهر 1398 _22:01:23
عمل به وصیت شهید محمود توکلی در کمک به دانش آموزان نیازمند

خانواده شهید محمود توکلی، به وصیت نامه این شهید والامقام در کمک به دانش آموزان نیازمند عمل کردند.

 

تا شهدا؛ رییس کمیته امداد امام خمینی فلاورجان گفت: خانواده این شهید بزرگوار 20 میلیون ریال کمک هزینه خرید نوشت افزار برای عمل به وصیت شهید به دانش آموزان نیازمند زیر پوشش کمیته امداد اهدا کردند.

ناصر علی خاصی افزود: این شهید بزرگوار هرساله در آستانه بازگشایی مدارس با اهدای بسته های نوشت افزار یاری رسان دانش آموزان نیازمند بود.

وی گفت: این خانواده شهید حمایت یکی از ایتام زیر پوشش کمیته امداد فلاورجان را به یاد و نیت شهید محمود توکلی بر عهده خواهند گرفت.

شهید محمود توکلی، جانشین قرارگاه تفحص شهدا در کردستان عراق در عملیات جستجوی پیکر شهدای عملیات والفجر 4 در منطقه عملیاتی پنجوین در اثر انفجار مین به فیض شهادت رسید

ابزار هدایت به بالای صفحه