شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68767
تاریخ انتشار: 15 مهر 1398 _21:57:37
کارت نائب الشهید در راستای کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر صادر شد

مسئول دبیرخانه کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر با اشاره به برگزاری این کنگره در ۱۵ دی‌ماه امسال گفت: در این راستا کارت نائب الشهید برای زائران بوشهری ویژه اربعین حسینی صادر شد و در اختیار زائران قرار گرفت.

 

تا شهدا؛ سرهنگ علیرضا غریبی ظهر امروز در نشست با اعضای کمیته رسانه‌های مکتوب و فضای مجازی کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با بیان اینکه  خبرنگاران و اصحاب رسانه در عرصه‌های جامعه نقش مهم و تاثیرگذاری دارند اظهار داشت: اصحاب رسانه در عرصه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اثرگذاری مهمی در جامعه دارند که در این عرصه باید نقش خود را برجسته کنند.

وی با بیان اینکه خون شهدا جامعه اسلامی را از ترفندهای دشمنان مصون نگه داشته است گفت: قلم‌فرسایی در عرصه حماسه افرینی شهدا بر عهده اصحاب رسانه است که در زمینه کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر باید تلاش مضاعف کنند.

 مسئول دبیرخانه کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با تاکید بر ماندگاری حماسه رزمندگان 8 سال دفاع مقدس در جامعه خاطر نشان کرد: انتقال این فرهنگ به نسل‌های جوان، نوجوان و کودک یک رسالت مهم است که باید خبرنگاران و اصحاب رسانه مشارکت همه جانبه کنند.

سرهنگ غریبی با بیان اینکه اقتدار ایران اسلامی به سبب رشادت و حماسه شهدای والامقام است تصریح کرد: سربلندی ایران اسلامی مرهون ایثار و جانفشانی رزمندگان و شهدای والامقام است.

وی از اقتدار و صلابت ایران اسلامی خبر داد و بیان کرد: ایران اسلامی به سبب رشادت و حماسه آفرینی شهدا به‌گونه‌ای قدرتمند و با عزت شده که هیچ قدرتی توان مقاومت با ایران ندارد و در جنگ اقتصادی دشمن، بدون شک پیروزی  نصیب ایران اسلامی است.

 مسئول دبیرخانه کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با بیان اینکه جوانان انقلابی با پیروی از راه و سلوک شهدای دشت کربلا فرهنگ ایثار و فداکاری را آموختند افزود: ترویج فرهنگ جهاد و شهادت از اهداف برگزاری یادواره و کنگره شهدا است که این رسالت همگانی است.

سرهنگ غریبی با اشاره به اینکه جنگ 8 ساله یک گنج است تصریح کرد: هر چه از این گنج استخراج شود افزون‌تر و این به عنوان برکات این حماسه 8ساله محسوب می‌شود.

وی، با اشاره به برگزاری کنگره شهدای استان بوشهر در 15 دی‌ماه امسال گفت: در راستا برنامه‌های کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با 21 کمیته تخصصی فعال شده است.

 مسئول دبیرخانه کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر با اشاره به صدور کارت نائب شهید در اربعین حسینی تصریح کرد: اربعین حسینی نشان از عظمت و اقتدار اسلام و مسلمانان است که به یاد شهدای گرانقدر و در راستای کنگره سرداران و 2000 شهید استان بوشهر کارت نائب الشهید برای زائران بوشهری صادر شده و بر این اساس هر زائر به نیابت از یک شهید در این پیاده‌روی عظیم شرکت می‌کند و ضمن گرامیداشت یاد آن شهید والامقام ثواب این زیارت را با آن شهید شریک می‌کند.

سرهنگ غریبی بیان کرد: امسال به تعداد  شهدای استان بوشهر کارت نائب شهید صادر شده و در اختیار زائران اربعین حسینی قرار گرفته است.

ابزار هدایت به بالای صفحه