شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68761
تاریخ انتشار: 14 مهر 1398 _22:42:01
برگزاری يادواره 2 سردار و 23 شهید روستای کریز کاشمر

يادواره دو سردار و 23 شهید والامقام روستای کریز شهرستان کاشمر با حضور مسوولان ادارات و نهادها، خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم شهید پرور برگزار شد.

 

تا شهدا؛ رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس کاشمر در این مراسم گفت:برگزاری يادواره 2 سردار و 23 شهید روستای کریز کاشمر برگزاری یادواره شهدا‌ یکی از بهترین راه ها برای مقابله با تهاجم و نفوذ دشمن است و همه مردم و مسوولان وظیفه دارند در این زمینه همت کنند.

سرهنگ مجید خدامی ادامه داد: امروز بزرگداشت شهید و شهادت، بزرگداشت ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و اسلام است؛ زیرا نام شهیدان است که موجب رسوایی و ترس دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در دنیا می‌شود.

این مراسم به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه و شورای اسلامی روستای کریز برگزار شد و مداحی، اجرای کلیپ و برگزاری نمایشگاه از دیگر برنامه های این یادواره بود.

شهرستان کاشمر 654 شهید، 1821 جانباز و 117 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه