شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68760
تاریخ انتشار: 14 مهر 1398 _22:40:42
شهدا مجاهدان واقعی فی سبیل‌الله بودند

 سردار حمید هداوند در دیدار با خانواده شهید غلامحسین ایرانی، گفت: شهدا، مجاهدان واقعی فی‌سبیل‌الله بودند که در مسیر دفاع از صراط مستقیم و شرف عزت و تمامیت ایران اسلامی، همه هستی خود را بخشیدند.

تا شهدا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حمید هداوند، جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ در چهارمین روز از هفته ناجا در دیدار با خانواده شهید غلامحسین ایرانی با گرامیداشت هفته ناجا و یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی، بیان کرد: شهدا به ما عزت بخشیدند و یاد و نام آنان همیشه بر تارک انقلاب و ایران اسلامی خواهد درخشید.
وی گفت: شهدا، مجاهدان واقعی فی‌سبیل‌الله بودند که در مسیر دفاع از صراط مستقیم و شرف عزت و تمامیت ایران اسلامی، همه هستی خود را بخشیدند.
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه امنیت امروز به برکت خون شهدا و جانفشانی این عزیزان است، اظهار کرد: ما خود را مدیون شهدا و خدمتگزار خانواده شهدا می‌دانیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه