شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68752
تاریخ انتشار: 14 مهر 1398 _09:15:07
یادواره ۸۳ شهید نیروی انتظامی دشتستان برگزار شد

 همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی باحضور خانواده‌های شهدا، فرماندهان و همرزمان آنها شنبه شب یادواره ۸۳ شهید پلیس دشتستان در شهر برازجان برگزار شد.

تا شهدا؛ فرمانده انتظامی استان بوشهر دراین آئین با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: پلیس استان بوشهر ۱۵۶ شهید،  ۳۰۰ جانباز و ۲۰ آزاده دارد و این نشان می‌دهد که جمعیت ایثارگر در این نیرو  زیاد است و این مهم در امنیت نقش بسزایی دارند.
سردار خلیل واعظی بیان کرد: امروز نیز نیروهای پلیس در برقراری امنیت در جامعه ادامه دهنده راه شهدا بویژه شهدای نیروی انتظامی هستند.
وی ادامه داد: با همکاری و همراهی مردم و تلاش جهادگونه نیروی انتظامیامنیت پایدار در استان بوشهر برقرار است.
فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: در ۶ ماه نخست امسال سرقت ها در استان کنترل و با انهدام باندهای مختلف از جمله ۶۴ باند سرقت و کسانی که خریدار اموال مسروقه بودند، دستگیر شدند که نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد افزایش داشته است.
وی در حوزه مواد مخدر اظهارداشت: در این مدت چهارتن و ۳۳۳ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است. 
واعظی یادآورشد: همچنین کسب رتبه اول کشور در حوزه کنترل و پاکسازی فضای مجازی و افزایش ۵۰ درصدی تقدیر مردم از نیروی انتظامی بواسطه عملکرد خوب، رتبه برتر کشور در حوزه کشف جرائم و اشراف فرماندهی و ارزیابی در همه ماموریت ها و سلامت اداری از دیگر موفقیت های این این نیرو است.
در پایان از خانواده شهدای نیروی انتظامی شهرستان دشتستان تقدیر به عمل آمد.

ابزار هدایت به بالای صفحه