شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68748
تاریخ انتشار: 13 مهر 1398 _23:47:51
مرکب شهادت یک سنگرساز بی‌سنگر

«اکبر گودرزی» با دست بردن درفتوکپی شناسنامه، تاریخ تولدش را به سال۱۳۴۹تغییر داد و فتوکپی آن را به مرکز اعزام نیرو ارائه کرد و مجوز حضور در جبهه را گرفت.

 

تا شهدا؛ «اکبر گودرزی» درتاریخ ۱۶شهریورسال۵۱درشهرکرج به دنیا آمد. تازه مقطع راهنمایی رو پشت سرگذاشته بود که عزم جبهه کرد. به دلیل سن کمی که داشت مسئولین اعزام جبهه عذرش را می‌خواستند. او با دست بردن درفتوکپی شناسنامه، تاریخ تولدش را به سال۱۳۴۹تغییر داد و فتوکپی آن را به مرکز اعزام نیرو ارائه کرد. و مجوز حضور در جبهه را گرفت.

گودرزی ازطریق  جهاد سازندگی کرج به جبهه اعزام شد و با آموزشی که دید به عنوان راننده دستگاه مهندسی مشغول رزم شد. او چند دفعه باهمین سِمت درجبهه حضور پیدا کرد و یک بار هم مجروح شد. امادرسحرگاه ۱۴دیماه سال۶۶ درحالیکه ۱۵سال بیشتر نداشت و با  گریدر مشغول زدن خاکریز در  منطقه عملیاتی شلمچه بود هدف گلوله مستقیم تانک قرار گرفت.

 

مرکب شهادت یک سنگرساز بی‌سنگر


مرکب شهادت «اکبر گودرزی»
شدت اصابت گلوله به گریدر به حدی بود که بر اثر ترکش و موج انفجار پیکر شهید اکبرگودرزی متلاشی شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه