شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68738
تاریخ انتشار: 13 مهر 1398 _16:36:14
تشییع باشکوه پیکر شهید خط‌شکن در فلاورجان؛ شهید توکلی در زادگاهش آرام گرفت

مراسم تشییع و خاکسپاری شهید محمود توکلی با حضور رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

 

تا شهدا؛ مراسم تشییع و خاکسپاری شهید محمود توکلی جانشین فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ظهر امروز با حضور سردار سید محمد باقرزاده رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، مسئولان استانی و کشوری و مردم شهیدپرور شهرستان فلاورجان از میدان جمهوری این شهر به سمت زادگاهش روستای خیرآباد برگزار شد.

حاج محمود توکلی دهم مهر ماه در منطقه پنجوین عراق بر اثر انفجار مین بجا مانده از دوران دفاع مقدس به شهادت رسید.

وی پس از جنگ تحمیلی فرماندهی گروه تفحص لشکر 14 را بر عهده داشت و حتی بعد از بازنشستگی مناطق عملیاتی جنوب را رها نکرد تا در نهایت به آرزویش رسید و به دوستان شهیدش پیوست.

سردار باقرزاده در مراسم تشییع شهید توکلی اظهار داشت: شهید توکلی در راه تکریم شهیدان بود و به شهیدان پیوست و به پدر و مادر، همسر همرزمان و به فرزندان این شهید سرافراز تبریک و تسلیت عرض می‌کنم و برای دشمنان او شقاوت رقم خورده است.

وی تصریح کرد: شهید توکلی مهربان و دارای حسن خلق بود و بی ادعا و بی حاشیه کار خود را انجام می‌داد و همیشه مطیع برای انجام دستور بود. حاج احمد اهل بصیرت و استقامت بود و همیشه امیدوار بود و به همین دلیل در همه کارها پیشتاز بود و به عنوان خط‌شکن در میادین مین بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه