شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68450
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1398 _11:14:27
دیدار با خانواده شهید راد در یاسوج

فرمانده انتظامی کهگیلویه‌و‌بویراحمد به همراه همکاران خویش، با خانواده شهید راد در یاسوج دیدار کرد و در جریان مشکلات‌شان قرار گرفت.

تا شهدا به نقل از روابط عمومی پلیس استان، مهدی انصاری، فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد امروز، ۲۴ شهریورماه در دیدار با خانواده شهید راد در شهر یاسوج، بیان کرد: جامعه ایثارگری به‌ویژه والدین معظم شهدا حق بسیاری بر گردن جامعه و مسئولان دارند و همه باید تلاش کنیم تا رضایتمندی این خانواده‌ها که خواسته‌ای جز خدمت به مردم ندارند، جلب شود.

وی با بیان اینکه روحیه خدمت به مردم با سرکشی به خانواده‌های معظم شهدا تقویت می‌شود، افزود: اگر امروز دشمنان ملت ایران به خود جرئت نمی‌دهند تا به منافع و عظمت این ملت تعدی کنند، تنها به پشتوانه ایثار ایثارگران و خانواده‌های معظم شهیدان است.

یادآور می‌شود،‌ در پایان این دیدار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این شهید گرانقدر، از صبر و استقامت این خانواده در راه سرفرازی انقلاب اسلامی تجلیل و هدایایی به خانواده محترم شهید تقدیم شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه