شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68449
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1398 _11:13:44
برگزاری یادواره ۳۵ شهید در رزن

یادواره ۳۵ شهید روستای سروتجین شهرستان رزن با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار همدان برگزار شد.

 

تا شهدا؛ حسن لطفی، نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی در این آئین با بیان فضایل شهادت در راه خدا گفت: وقتی رزمنده‌ای برای دفاع از دین خدا سلاح بر دست گرفته و آماده جهاد می‌شود، فرشتگان به وجود او افتخار می‌کنند.

او افزود: رزمندگان وقت عزیمت به جبهه حق علیه باطل با همسر، فرزندان و آشنایان وداع می‌کنند که از این زمان به بعد برای تمامی اعمال پاداش و ثواب مضاعف نوشته می‌شود.

نماینده مردم شهرستان رزن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهادت را برای امت مسلمان از ارزش‌ها و فضایل دانست و گفت: شهدا بدون وابستگی جناحی، حزبی و خدمات رفاهی پیش بینی شده نظیر تسهیلات کم بهره، مسکن و استخدام، صادقانه برای دفاع از دین مبین اسلام جانفشانی کردند.

لطفی ادامه داد: شهدا معتقد بودند که دین مبین اسلام تنها دین کامل بشری است بنابراین جهان کفر و استکبار در صدد ضربه شدن به آن هستند.

او گفت: آمریکای جنایتکار برای جلوگیری از رشد و توسعه دین مبین اسلام و ایران سعی بر کمرنگ کردن اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشته است که برخی نیز در داخل این هدف را دنبال می‌کنند.

استان همدان بیش از هشت هزار شهید تقدیم این انقلاب کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه