شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68447
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1398 _11:05:44
گرامیداشت یاد و خاطره شهدای روستای جزستان بافق

در آستانه هفته دفاع مقدس، هیجدهمین یادمان هشت شهید روستای جزستان بافق با حضور جمعی از مسئولان و قشر‌های مختلف مردم و خانواده شهدا گرامی داشته شد.

 

تا شهدا؛ در آستانه هفته دفاع مقدس در آئینی با حضور جمعی از مسئولان و قشر‌های مختلف مردم و خانواده شهدا هیجدهمین یادمان هشت شهید روستای جزستان بافق گرامی داشته شد.

حجت الاسلام بشکانی امام جمعه بهاباد در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به تجلیل از رشادت‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس پرداخت و گفت: برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس از یک نسل به نسل دیگر باید همه تلاش کنیم.

او به تحلیل اوضاع کنونی منطقه و دنیای اسلام پرداخت و افزود: دشمنان با تکیه بر نفاق و دو رویی می‌خواهند تحریف تاریخ انقلاب اسلامی و جنگ را رقم بزنند.

حجت الاسلام بشکانی با بیان اینکه ارزش کار شهیدان بر هیچ فردی پوشیده نیست تصریح کرد: رمز آرامش ایران در منطقه ناآرام خاورمیانه، جان نثاری‌های شهیدان که برای دفاع از حریم ولایت و امامت جان خود را فدا کردند.

در این آئین همچنین سید مصطفی میرعلمی جزستانی به عنوان فرمانده پایگاه شهدای جزستان معرفی شد و از خیران و مسئولان برگزاری این مراسم تجلیل به عمل آمد.

برپایی نمایشگاه عکس شهدا، غرفه‌های محصولات فرهنگی و ... از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه