شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68444
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1398 _11:03:29
یادواره ۷ هزار بانوی شهید و رزمنده در املش

فرمانده سپاه ناحیه املش با بیان اینکه شعار هفته دفاع مقدس در این شهرستان امسال «ما پیروزیم» انتخاب شده است، افزود: برگزاری یادواره ۷ هزار بانوی شهید و تجلیل از بانوان رزمنده شهرستان، برگزاری یادواره شهدا در محلات و نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس از جمله برنامه‌های تدارک دیده شده در هفته جاری است.

تا شهدا؛ سرهنگ پاسدار حمید یحیی‌پور، فرمانده سپاه ناحیه املش با پاسداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی به‌ویژه شهدای دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس در برابر دشمن تا بن دندان مسلح بعثی که از سوی ۵۰ کشور جهان حمایت می‌شد، بالغ بر ۲۸۰۰ روز طول کشید.
وی افزود: در این جنگ تمام نیروهای نظامی و انتظامی و آحاد مردم جانفشانی و ایثار و حماسه‌هایی را خلق کردند که تاریخ برای آیندگان ترسیم خواهد کرد. دفاع مقدس تقوای الهی بوده است که رزمندگان ما در جنگ آن را ثابت کردند.
فرمانده سپاه املش با بیان اینکه دفاع مقدس ۸ سال نبود، بلکه ۴۰ سال است که ملت ایران در حال دفاع از ارزش‌ها و کیان خویش در برابر توطئه‌های دشمنان و اذنابش در منطقه است، در تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس افزود: امسال شعار هفته دفاع مقدس «ما پیروزیم» انتخاب شده است.
فرمانده سپاه املش در ادامه گفت: با همکاری تمام مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج، واحدهای مقاومت در ادارات و نهادها و به همت ستاد پشتیبانی هفته دفاع مقدس شهرستان املش بالغ بر ۵۵ برنامه در سطح شهرستان املش به اجرا در خواهد آمد.
وی برنامه‌های نکوداشت هفته دفاع مقدس را گلباران مزار شهیدان، صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی، نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس، افتتاح مسکن مددجویان و حوزه امام حسین(ع) البرز و پایگاه‌های مقاومت بسیج، پیاده‌روی گردان‌های کوثر و بیت‌المقدس، دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از رزمندگان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس، برگزاری یادواره ۷ هزار زن شهیده و تجلیل از زنان رزمنده شهرستان، برگزاری یادواره شهدا در محلات، مسابقات ورزشی و کتابخوانی و نکوداشت پیشکسوتان دفاع مقدس برشمرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه