شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68440
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1398 _19:27:23
یادواره شهدای سرفاریاب برگزار شد

یادواره چهار شهید والامقام روستای دهنو بخش سرفاریاب برگزار شد.

تا شهدا؛ علی‌اصغر پوربهشت، فرمانده سپاه ناحیه چرام، امروز، ۲۳ شهریورماه در حاشیه یادواره شهدای سرفاریاب، اظهار کرد: به همت پایگاه حضرت خدیجه (س)، یادواره چهار شهید روستای دهنو اسلام آباد بخش سرفاریاب برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این یادواره‌ها را ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و بازخوانی آرمان‌های شهدا و وصیت نامه و دست نوشته آنان اعلام کرد.

فرمانده سپاه ناحیه چرام از برگزاری یادواره بزرگ ۹۲ هزار شهید بسیجی سراسر کشور در آذرماه خبرداد و افزود: رشادت و ایثارگری که شهدا در هشت سال دوران دفاع مقدس متحمل شدند با هیچ زبانی قابل توصیف نیست زیرا آنها بالاترین ایثار را که نثار جان خودشان بود، انجام دادند.

پوربهشت بیان کرد: در تمام کتب دینی و در بین همه فرهنگ‌ها، واژه ای مقدس‌تر و جذاب‌تر از واژه شهید و شهادت یافت نمی‌شود و این واژه مقدس در اسلام و فرهنگ سرخ تشیع جایگاه ویژه‌ای دارد.

وی بیان کرد:‌ در گام اول که دشمن قصد جان و مال ما را کرده بود با مدیریت جهادی، روحیه انقلابی و تفکر ولایی شهیدان، نشئت گرفته از قیام عاشورا دشمنان را ناکام کردند؛ در گام دوم و در برابر هجوم دشمنان در عرصه‌های مختلف، به برکت خون شهیدان و تلاش مجاهدانه دشمن را مأیوس و زمین‌گیر می‌کنیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه