شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68438
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1398 _19:25:49
خراسان رضوی در سالهای دفاع مقدس ۱۸ هزار شهید تقدیم کرده است

یوسف علیزاده با اشاره به اینکه دفاع مقدس الگوی آزادگی، پیشرفت و عبور از کید دشمنان را به دیگران تعلیم داده است، گفت:خراسان رضوی قریب به ۱۸ هزار شهید گلگون کفن و با نام و بی‌نام در دفاع مقدس داشته است.

 

تا شهدا؛ سردار «حسینعلی یوسف علیزاده» امروز(۲۹ شهریور) در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی برای افتخار به داشته‌های انقلابی است، افزود: به فرزندان رشید و ایثارگر و از جان گذشته خود که همگی مدیون آنها هستیم افتخار می‌کنیم، چه کسی در دنیای امروز مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی نیست، فریاد اسلام خواهی در جای جای جهان امروز مرهون خون پاک شهیدان است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی گفت: به‌مناسبت هفته دفاع مقدس می‌خواهیم پیشکسوتان دفاع مقدس را تکریم و در مقابل ایثارگران تعظیم کنیم و به خودمان دوباره بباورانیم و تفهیم کنیم که امروز استقلال، آزادی و پیشرفت‌های همه جانبه در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی و نظامی و دفاعی همگی مدیون و مرهون خون شهدا است.

وی اظهارداشت:دشمنان خارجی و ضدانقلاب نیز بدانند ما رهروان راه شهیدان هستیم و این پرچم به زمین نیفتاده که بخواهیم بلندش کنیم، بلکه در طول سال‌های انقلاب بر دوش فرزندان انقلابی امام دست به دست پیش رفته است، امروز موازنه جنگ تغییر کرده و به حول قوه الهی، امت اسلام در سراسر جهان در موضع ابتکار عمل و اقتدار است و این فرصت را در هفته دفاع مقدس مغتنم می‌شماریم.

یوسف علیزده افزود:برخی دائما آوای نامیدی به جامعه پمپاژ می‌کنند و دائما تاریکی‌ها را نشان می‌دهند، هفته دفاع مقدس که پرونده درخشان و مشعشع ۴۰ سال ایستادگی امت حزب الله را پیش روی ما می‌گذارد را باید با عزت نشان دهیم و از آن سخن بگوئیم، برخی انسان‌های جاهل اسم شهید را از تابلوها حذف می‌کنند و این خیانت است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضویتصریح کرد: ملت‌های همسایه و کشورهای مختلف دنیا و حتی دشمنان کینه‌توز ما دریافته‌اند که پای قول و عهدی که بسته‌ایم، هستیم و این پیمان ناگسستنی است و این یک شعار و یک ادعا نیست بلکه یک پرونده بیش از ۴۰ سال نشان‌‌دهنده این منطق ما است.

وی گفت: دفاع مقدس الگوی آزادگی و پیشرفت و عبور از کید دشمنان را به دیگران تعلیم داده است، خراسان در دفاع مقدس نقش بارزی داشت و ۱۴ یگان رزمی و یگان پشتیبانی در میدان رزم داشت و قریب به ۱۸ هزار شهید گلگون کفن و با نام و بی‌نام در دفاع مقدس داشته است.

ابزار هدایت به بالای صفحه