شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68437
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1398 _19:24:56
از کتب 229 شهید والامقام شهرستان زرند رونمایی می شود

علی بهاء الدینی دبیر موسسه فرهنگی و هنری بصیرت شهدایی شهرستان زرند بگفت :همزمان با هفته دفاع مقدس از کتب 229 شهید والامقام شهرستان زرند رونمایی می شود

تا شهدا؛ علی بهاء الدینی دبیر موسسه فرهنگی و هنری بصیرت شهدایی شهرستان زرند افزود :همزمان با هفته دفاع مقدس از کتب 229 شهید والامقام شهرستان زرند رونمایی می شود.

وی افزود : 4جلد کتاب که حاوی سرگذشت پژوهشی 229شهید شهرستان زرند که شامل زندگینامه شهدا و خاطرات رزمندگان به نام ره یافتگان کوی یار ومشتمل بر 2000صفحه است که به همت موسسه فرهنگی و هنری بصیرت شهدایی و همکاری مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت شهرستانهای زرند و کوهبنان، ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان زرند ،بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان زرند و توسط انتشارات عصربصیرت به چاپ رسیده است در هفته دفاع مقدس رونمایی می شود .

دبیر موسسه فرهنگی و هنری بصیرت شهدایی شهرستان زرند افزود : در دوران هشت‌سال دفاع مقدس ایثار و از خود گذشتگی جوانان این مرز و بوم موجب شد استقلال کشور را حفظ کنیم و حتی یک وجب از خاک کشور به دشمن واگذار نشد وما امروز وظیفه داریم زمینه مناسب را برای تبیین سیره و تفکر شهدا برای نسل جوان و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت فراهم کنیم و لذا کتاب یکی از بهترین ابزارهای انتقال فرهنگ است و تبلیغ و انتقال فرهنگ دفاع مقدس و فرهنگ از خودگذشتگی و شهادت به جوانان و نسل امروزی که جنگ و ایثارگری را ندیده‌اند، وظیفه همه ماست.

بهاء الدینی تاثیر برگزاری مراسم هفته دفاع مقدس را غیرقابل کتمان دانست و افزود: اجرای هنرمندانه برنامه‌ها و نمایش نقش ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس می‌تواند نسل جدید را برای شناخت بیشتر از تاریخ جنگ به فکر و اندیشه بیاندازد. و یکی از وظایف اصلی و خطیر ما در عرصه کنونی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و صبر و استقامت در جامعه است و باید با برنامه‌های اساسی و راهبردی ادامه دهنده راه شهدا باشیم .

دبیر موسسه فرهنگی و هنری بصیرت شهدایی شهرستان زرند با بیان اینکه یکی از دستاوردهای بزرگ پیروزی انقلاب اسلامی ایران امنیت،صلابت و استقلال در کشور است،افزود: این سرمایه‌های عظیم با از جان‌گذشتگی و ایثار شهدا به دست آمده و باید از این دستاوردهای بسیار مهم با جان‌ و دل نگهداری شود.

وی در پایان سخنان خود پشتوانه هشت سال ایستادگی رزمندگان در جبهه‌های حق علیه باطل را منطق قرآن و اسلام عنوان کرد و گفت: امروز نیز ملت ایران با این منطق در مقابل جهان استکبار ایستاده و اجازه تحقق هیچ یک از توطئه‌های دشمنان را نمی‌دهد.

ابزار هدایت به بالای صفحه