شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68436
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1398 _19:22:46
یادواره سرداران و 40 شهید منطقه شهانق خوی

یادواره سرداران و 40 شهید سرافراز منطقه شهانق خوی برگزار شد

 

تا شهدا؛ در این یادواره که در مسجد سرهنگ شهانق خوی برگزار شد حجت الاسلام یادواره سرداران و 40 شهید منطقه شهانق خوینظری از استادان حوزه و دانشگاه با بیان اینکه احترام به شهدا و خانوا ده های شهدا احترام به دین و نظام است و افزود: امنیت و آرامش که امروز در کوچه ها و محله ها حاکم است مرهون از خود گذشتگی شهدا و صبر و ایثار خانواده های شهداست
وی برضرورت الگو گرفتن از زندگی شهدا و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت رادررسیدن به اهداف والای انقلاب اسلامی و ایستادگی در برای زیاده خواهی استکبار جهانی بسیار مهم دانست

ابزار هدایت به بالای صفحه