شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68433
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1398 _19:17:58
پیکر پدر شهید محمد قانعی در اردکان تشییع شد

پیکر پاک و مطهر پدر شهید محمد قانعی بر روی دستان مردم قدرشناس اردکان تشییع و به خاک سپرده شد.

 

تا شهدا؛ با حضور گسترده اقشار مختلف مردم، استاندار یزد، معاونان استاندار، نیرو‌های نظامی و انتظامی و جمع دیگری از مسؤولین استان و شهرستان، پیکر پاک و مطهر مرحوم علی‌محمد قانعی پدر بزرگوار شهید محمد قانعی بر روی دستان مردم قدرشناس اردکان تشییع و پس از اقامه نماز در گلزار شهدا و در جوار فرزند شهیدش به خاک سپرده شد.
گفتنی است که شهید محمد قانعی در تاریخ ۱۲ مردادماه ۱۳۶۶ در عملیات نصر ۷ و در منطقه عملیاتی سردشت براثر اصابت ترکش به ناحیه قلب به فیض شهادت نائل آمد و روح بلندش به ملکوت اعلی پیوست.

ابزار هدایت به بالای صفحه