شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68429
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1398 _12:25:34
سالگرد شهیدان هاشمی‌فر و پورجلو در بهبهان برگزار می‌شود

آئین بزرگداشت نخستین سالگرد سرباز شهید سید خلیل هاشمی‌فر و پاسدار شهید یونس پورجلو از شهدای عملیات تروریستی ۳۱ شهریور اهواز در بهبهان برگزار می‌شود.

 

تا شهدا؛ همزمان با ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و 72 یار باوفایش آئین بزرگداشت نخستین سالگرد شهادت مظلومانه سرباز شهید سید خلیل هاشمی‌فر و پاسدار شهید یونس پورجلو از شهدای عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز با حضور اقشار مختلف مردم و جوانان و نوجوانان خوزستانی در شهر بهبهان برگزار می‌شود.

این برنامه روز جمعه 29 شهریورماه بعد از نماز مغرب و عشا آغاز می‌شود که خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، دوستان، آشنایان، بستگان، فامیل و همرزمان این شهیدان در آن شرکت می‌کنند.

آئین بزرگداشت نخستین سالگرد شهادت مظلومانه سرباز شهید سید خلیل هاشمی‌فر و پاسدار شهید یونس پورجلو در حسینیه هیئت رزمندگان اسلام بهبهان واقع در سه راهی منتهی به امامزاده حیدر(ع) برگزار می‌شود که همگان به این شهیدان ادای احترام می‌کنند‌.

در این برنامه که از سوی ناحیه مقاومت بسیج بهبهان و هیئت رزمندگان اسلام این شهرستان برگزار می‌شود حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز نیز حضور می‌یابد‌.

در عملیات تروریستی 31 شهریور اهواز چند تروریست به رژه نیروهای مسلح حمله کردند که 23 نفر به نام شهید سید حسن سواری، سردار شهید علی لویمی‌باقری، شهید محمد عذاری، شهید اسماعیل شفیعی‌نژاد، شهید رضا شعیبی، شهید سینا آقاجری، شهید امید حسینی، شهید میلاد جهانگیری‌نژاد، شهید سید خلیل هاشمی‌فر، شهید هادی الماسیان، شهید سعید زارع، شهید مهران زرافشان، شهید سعید کریمی، شهید نبی دریس، روحانی شهید محمد افچنگی، شهید محمدطاها اقدامی، سردار شهید امید فرجی‌زنگنه، سردار شهید حسین منجزی، شهید امید نریمیسایی، شهید علی سلمانوند، شهید حسین ولایتی‌فر، شهید علی کمایی و شهید یونس پورجلو به شهادت رسیدند.

ابزار هدایت به بالای صفحه