شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68428
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1398 _12:23:33
اولین یادواره شهید گنجی زاده در زواره اردستان برگزار می شود

فرمانده ناحیه سپاه اردستان گفت: اولین یادواره سرلشکر پاسدار شهید محمد علی گنجی زاده در زواره اردستان انجام می شود.

 

تا شهدا؛ سرهنگ مهدی ابراهیمی فرمانده ناحیه سپاه اردستان در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: دوران دفاع مقدس نشان داد که در سایه اتحاد، ایمان به خدا، حسن ظن به خدای متعال و اعتقاد به صدق وعده الهی می‌توان از همه گذرگاه‌های دشوار عبور کرد و در مقابل دشمنان ایستاد و آن‌ها را وادار به عقب نشینی کرد.

او افزود: با توجه به نامگذاری شعار سال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان رونق تولید توجه به این امر مهم در برگزاری برنامه‌ها و لزوم رعایت صرفه جویی حداکثری در استفاده از منابع ضروری است.

فرمانده ناحیه سپاه اردستان گفت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا در خصوص بهره برداری از گنجینه‌های دفاع مقدس و ایجاد روحیه جهادی برای تحول و پیشرفت، پشتیبانی‌های لازم از مجریان برنامه‌های هفته دفاع مقدس به عمل می‌آید.

او ابراز داشت: برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس یکی از برنامه‌های اساسی است که باید همه دستگاه‌های شهرستان برای اجرای آن تلاش مضاعفی را داشته باشند و هدف از اجرای این برنامه‌ها حفظ و نشر آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ انقلابی، ولایت مداری، مقاومت، ایثار، جهاد، شهادت و خودباوری دینی و ملی است.

سرهنگ ابراهیمی بیان داشت: از مهم‌ترین برنامه‌هایی که در این هفته انجام خواهد شد برگزاری یادواره شهدای گرانقدر است و بر این اساس اولین یادواره سرلشکر پاسدار شهید محمد علی گنجی زاده در زواره اردستان انجام می‌شود.

فرمانده ناحیه سپاه اردستان تصریح کرد: برنامه ریزی در خصوص غبار روبی و عطر افشانی قبور مطهر شهدا و حضور بسیجیان در نماز جمعه سه شهر اردستان، زواره و مهاباد انجام شده است و با همکاری ادارات شهرستان نسبت به بازدید و سرکشی از خانواده شهدا اقدام خواهد شد.

او با بیان اینکه فضا سازی در کل شهرستان توسط ادارات انجام می‌شود که مسابقات فرهنگی ورزشی هم بخشی از برنامه‌ها خواهد بود، افزود: برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس در طول هفته دفاع مقدس برقرار خواهد شد و ادوات جنگی سنگین و نیمه سنگین در آن به نمایش گذاشته می‌شود.

سرهنگ ابراهیمی تاکید داشت: برنامه نهضت روشنگری با موضوع «گام دوم انقلاب»، همایش نقش زن در دفاع مقدس و عفاف و حجاب، برنامه نوای فطرت، نمایشگاه نقش زنان در دفاع مقدس و، تهیه وصیت نامه شهدا در خصوص عفاف و حجاب از جمله برنامه‌هایی است که در هفته دفاع مقدس در اردستان برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه سپاه اردستان گفت: با توجه به بازگشایی مدارس و همزمانی دفاع مقدس با این روز ضمن نواختن زنگ مقاومت، برنامه کمک به محرومیت زدایی و تمرکز بر خدمت رسانی به دانش آموزان محروم با طرح «مهر کریمانه» و تهیه بسته‌های کمک آموزشی و لوازم التحریر برای دانش آموزان توسط بسیج اصناف انجام خواهد شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه