شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68425
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1398 _23:03:01
بزرگداشت ۱۶ شهید دفاع مقدس در فریمان برگزار شد

مراسم بزرگداشت ۱۶شهید سرافراز دفاع مقدس در مسجد جامع شهر سفیدسنگ فریمان برگزار شد.

 

تا شهدا؛ حجت الاسلام محمدحسین ایزدی امام جمعه فریمان در مراسمبزرگداشت ۱۶ شهید دفاع مقدس در فریمان با تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: شهدای ما درس گرفته مکتب عاشورای حسینی بودند.

او ادامه داد: شهدا با الهام گرفتن از آموزه‌ها و سخنان و کردار اباعبدالله الحسین (ع) توانستند بر نفس خود پیروز شوند و بر روی تمایلات زمینی پاگذارند و سرانجام به آرزوی خود که شهادت بود برسند.

امام جمعه  فریمان قدرشناسی از ارزش‌های والای شهدا را وظیفه عموم جامعه به ویژه مسئولان دانست و گفت: امروز رشادت‌ های شهدا الگوی رزمندگان اسلام در تمام جبهه‌های کشور‌های همسایه و شرق آسیا قرار گرفته و ما باید بیش از هر زمان دیگری به شهدایمان افتخار کنیم.

مداحی و سوگواری مداحان اهل بیت در رثای امام حسین (ع) و تجلیل از خانواده‌های شهدای شهر سفیدسنگ از دیگر برنامه‌های این مراسم معنوی بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه