شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68423
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1398 _17:35:05
کتاب زندگی شهید علیرضا حاجی‌بابایی رونمایی می‌شود

کتاب «پرواز از پنجره جنوبی» شامل روایتی از زندگی سردار شهید علیرضا حاجی‌بابایی نوشته سید محمدرضا رضوی روز دوشنبه اول مهر در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۹ رونمایی می‌شود.

 

تا شهدا؛ کتاب «پرواز از پنجره جنوبی» روایتی از زندگی سردار شهید علیرضا حاجی بابایی نوشته سید محمدرضا رضوی روز دوشنبه اول مهر در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۹ رونمایی می‌شود.

این‌مراسم به‌مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس با همکاری انتشارات سوره مهر و فرهنگسرای رویش برگزار می‌شود. در کتاب یادشده، زندگی‌نامه روایی سردار شهید علیرضا حاجی‌بابایی از تولد تا پیروزی انقلاب اسلامی و روایت فعالیت‌های انقلابی وی ارائه شده است.

کتاب «پرواز از پنجره جنوبی» همچنین شامل روایت و خاطرات مربوط به وقایع بعد از عملیات ۱۱ شهریور تا درگیری‌های تنگ کورک است و اطلاعاتی را نیز درباره حوادث جبهه‌های غرب کشور در زمستان ۶۰ و بهار ۶۱ را در بر می‌گیرد.

مراسم رونمایی از این‌کتاب روز دوشنبه اول مهر از ساعت ۱۷ در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۹ تهران واقع در خیابان آزادی، جنب خیابان استاد معین برگزار می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه