شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68419
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1398 _17:29:17
اعلام جزئیات مراسم تشییع و خاکسپاری شهیدان «ساری» و «علی‌قلی‌نژاد»

جزئیات مراسم تشییع و خاکسپاری شهیدان «محسن ساری» و «حسین علی‌قلی‌نژاد» اعلام شد.

 

تا شهدا؛ هویت پیکر مطهر شهیدان «محسن ساری» و «حسین علی‌قلی‎نژاد» شناسایی شد. خانواده این دو شهید بزرگوار روز گذشته (سه‌شنبه) با حضور در حسینیه معراج الشهدای تهران با پیکر شهید خود دیدار کردند.

مراسم تشییع پیکر شهید محسن ساری جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۹ صبح از مسجد جامع حضرت حجت (عج) واقع در خیابان حسام الدین آغاز می‌شود و پیکر مطهر این شهید در گلزار شهدا به خاک سپرده خواهد شد.

جزئیات مراسم تشییع و خاکسپاری شهیدان ساری و علی‌قلی‌نژاد

مراسم وداع با پیکر شهید حسین علی‌قلی‌نژاد نیز فردا (پنجشنبه) بعد از نماز مغرب در مسجد جامع سادات واقع در جوادیه برگزار خواهد شد. مراسم تشییع نیز جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۹ صبح از مقابل مسجد جامع سادات انجام و مراسم خاکسپاری نیز ساعت ۹ برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، شهید «محسن ساری» فرزند مرتضی، متولد دوم مهر سال ۱۳۴۳ در شهر تهران است؛ او اعزامی از لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله (ص) بود؛ شهید ساری در سال ۱۳۶۳ در عملیات بدر و در منطقه شرق دجله به فیض شهادت نائل آمد، اما پیکر مطهرش در منطقه ماند و در شمار شهدای مفقودالجسد قرار گرفت؛ پیکر این شهید والامقام بعد از گذشت ۳۵ سال توسط کمیته جستجوی مفقودین، کشف و از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

همچنین شهید «حسین علی‌قلی‌نژاد» فرزند بایرام‌علی متولد اول مرداد سال ۱۳۴۳ در شهر تهران است؛ او در سال ۱۳۶۳ در منطقه شرق دجله به فیض عظیم شهادت نائل شد و پیکر مطهرش در منطقه ماند و پس از ۳۵ سال توسط گروه‌های تفحص شهدا کشف و از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه