شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68418
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1398 _17:28:05
برگزاری مراسم «شب‌های پرستاره» هفته دفاع مقدس در گلزار شهدا

ویژه برنامه «شب‌های پرستاره» با روایتگری حاج «حسین یکتا» در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار می‌شود.

 

تا شهدا؛ ویژه‌برنامه «شب‌های پرستاره» در هفته دفاع مقدس با روایتگری حاج حسین یکتا و مداحی جمعی از مداحان اهل بیت (ع) از جمله نریمان پناهی، محسن عرب‌خالقی، سید علی مومنی، عبدالرضا هلالی، محمدحسین پویانفر و مهدی رسولی در قطعه 26 گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار خواهد شد.

در این ویژه‌برنامه که به مدت شش شب از 31 شهریور تا پنجم مهر برگزار خواهد شد، هر شب یک نفر به قید قرعه برای سفر به کربلای معلی در ایام اربعین انتخاب می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه