شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68417
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1398 _17:25:21
برگزاری نمایش «شب‌های آسمانی» همزمان با هفته دفاع مقدس

همزمان با هفته دفاع مقدس، نمایش «شب‌های آسمانی» در حرم مطهر شهدای گمنام ابوذر واقع در منطقه ۱۷ تهران برگزار می‌شود.

 

تا شهدا؛ نمایش «شب‌های آسمانی» همراه با روایت‌گری خاطرات دفاع مقدس، سخنرانی، مداحی، پخش فیلم و برنامه‌های حماسی دیگر، از ۳۱ شهریور تا پنجم مهر بعد از نماز مغرب و عشاء مصادف با هفته دفاع مقدس، در حرم مطهر شهدای گمنام ابوذر واقع در میدان ابوذر برگزار خواهد شد.

در این مراسم که به همت کنگره سرداران و چهار هزار شهید منطقه ۱۷ تهران برگزار می‌شود، هر شب قرعه‌کشی سفر معنوی کربلای معلی در ایام اربعین حسینی برای شرکت‌کنندگان برگزار خواهد شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه