شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[24 / 7 / 1398] نگاهی به سختی‌های یک مبارز که قبل از پیروزی انق ...
[24 / 7 / 1398] برگرفته از وصیت‌نامه شهید اصحابی؛
[24 / 7 / 1398] من و راهپیمایی اربعین؛
[24 / 7 / 1398] فرمانده سپاه شهرکرد از مظلومیت و گمنامی شهید به ...
[24 / 7 / 1398] پیام فرزند شهید عباسی بعد از دستگیری زم؛

به اطلاع همراهان گرامی می رسانیم؛ تا شهدا مجموعه ای خودجوش و مردم نهاد است که تمام هزینه های آن به صورت مردمی و شخصی تامین می شود.


تا شهدا در طول ده سال فعالیتش به تولید و جمع آوری اطلاعات شهدا پرداخته، تلاش ما در این سایت برای حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده است.


ولی امروزه سایت تا شهدا با مشکلات جدی مواجه شده است که در صورت برطرف نشدن این مشکلات اعم از (مالی، سرور سایت، طراحی، شرکت نرم افزاری،  سخت افزاری و...) ناچار به تعطیل کردن سایت خواهیم شد.


بنابراین از شما درخواست داریم در صورت تمایل برای مشارکت مالی جهت برپا ماندن سایت تا شهدا در حد توان ما را یاری فرمائید.


و پیشاپیش جهاد مالی شما را که مصداق "تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ" است, آن هم در روزگار غربت و گمنامی شهدا صمیمانه ارج می نهیم. و برایتان برکت، توفیق، طول عمر ، رضایت شهدا و رضایت امام زمان (عج) را آرزومندیم.

 

شماره کارت: 5894631555363282 به نام حامد کیهانی

 

 

کدخبر: 68415
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1398 _17:18:31
پیکر شهید نیروی انتظامی فردا در سبزوار تشییع می‌شود

پیکر شهید نیروی انتظامی که در درگیری با اشرار در ایرانشهر به شهادت رسیده بود، صبح فردا پنج‌شنبه ۲۸ شهریورماه در سبزوار تشییع می‌شود.

 

تا شهدا؛ سه‌شنبه 25 شهریور ماه بر اثر درگیری ماموران نیروی انتظامی با اشرار مسلح در محور بزمان - ریگان در سیستان و بلوچستان، چهار نفر از مأموران نیروی انتظامی مجروح شدند که استوار یکم «سید مصطفی محبی پارسا» بر اثر شدت جراحات به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

مهدی محتشم رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی سبزوار در این خصوص گفت: پیکر شهید استوار یکم مصطفی محبی پارسا از نیروهای کادر انتظامی چهارشنبه 28 شهریورماه از زاهدان به مشهد انتقال داده می‌شود و پنجشنبه 28 شهریور نیز به سبزوار منتقل می‌شود.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی اولیه، در صورت مهیا شدن شرایط، صبح پنج‌شنبه ۲۸شهریور پیکر شهید پارسا از مقابل مسجد جامع به سمت روستای کسکن تشییع و در زادگاهش به خاک سپرده می‌شود.

محتشم ادامه داد: این شهید والامقام متأهل و ساکن سبزوار بود، همچنین سه نفر از مأموران نیروی انتظامی شهرستان «بزمان»که مجروح شده‌اند در حال حاضر شرایط جسمی آن‌ها مطلوب اعلام شده است.

گفتنی است، شهرستان سبزوار که در 230 کلیومتری مشهد قرار دارد  947 شهید، 3هزار و 156 جانباز و 265 آزاده تقدیم نظام اسلامی کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه